nestartuje passat 1,8T rok 2000

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

nestartuje passat 1,8T rok 2000

Príspevok od používateľa pajtyi »

ahojte. chcel by som poprosit skusenych mechanikov aby mi poradili.kamaratovi nechce nastartovat passat.riadne sa odstavilo a asi po pol hodine uz nestartuje.tocit toci ale nic.skusali sme druhym klucikom ci to nie je nahodou imobilizer.poradte dakujem
Marchello1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.03.2009 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marchello1 »

Ahoj mne sa nieco podobne stalo pred koncom roka a zistil som ze odislo palivove cerpadlo.Takze zoberte sklopte sedadla jeden nech zapina zapalovanie a druhy nech pocuva vzadu ci je pocut chvilku vrcanie. Ak to nebude v tom obrat sa na VW PASSAT KLUB:SK tam na fore sa opytaj Zabudol som dodat ze cerpadlo je v kufri od zadnych sedadiel pod kobercom je nad nim taky okruhly dekel na styri skrutky pod nim sa nachadza mna nove vyslo na cca 9000sk ale da sa zohnat aj lacnejsie z buracky
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

dakujem ti za tip.teraz nie sme pri aute.vecer to vyskusame a potom dam vediet.
Zemi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 01.02.2009 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zemi »

Skus odpojit baterku na minutku a skus to znova nakopnut.toto je len jedna rada ale pricin moze byt viac :zg282:
itstar
Príspevky: 582
Dátum registrácie: 12.10.2007 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa itstar »

Je tam vela moznosti, preco nechce nastartovat...

Vseobecne to mozes rozdelit na 2.

Bud nejde iskra, alebo nejde palivo...

Toto najlepsie zistis tak, ze skusis nastartovat, a ked nechyti, vymontuj aspom jednu sviecku. Pozri, ci je mokra. Pokial hej, palivo je OK, a hladaj chybu dalej, v elektrike. Pokial je sucha, je problem s palivom. Moze to byt aj to cerpadlo , casti jav u vsetkych aut, ako sa pisalo vyssie, pocuvaj bzucanie. V kazdom priapde, ked bzuci, nemusi znamenat, ze dodava palivo. Odchadzajuce cerpadlo moze tahat slabo, a nedotlaci benzin uplne. Atd. Preto by bolo v prvom rade vhodne, pozret na tie sviecky. Svieckovy kluc snad mas, ked nie, da sa kupit v kazdom tescu za cenu cca 4 Ecka...

Pokial by boli mokre, tak je chyba v elektronie. 1.8 T som nemal, neviem, ale malo by mat zapalovaciu rampu...
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Re: nestartuje passat 1,8T rok 2000

Príspevok od používateľa diag »

pajtyi napísal:ahojte. chcel by som poprosit skusenych mechanikov aby mi poradili.kamaratovi nechce nastartovat passat.riadne sa odstavilo a asi po pol hodine uz nestartuje.tocit toci ale nic.skusali sme druhym klucikom ci to nie je nahodou imobilizer.poradte dakujem
mas SS
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: speedmann a 69 neregistrovaných