Nepriradené nálepky o TK a EK

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Nepriradené nálepky o TK a EK

Príspevok od používateľa mchael »

Zdravím, chcel by som poprosiť o radu. Kúpil som pred nejakým časom Fiat Bravo II dovezené z Talianska, ktoré už malo svojho majiteľa na Slovensku. Avšak na čelnom skle mám len nálepku o KO a chýba tam nálepka TK a EK. Pri kúpe som dostal protokoly o týchto kontrolách a keď som sa bývalého majiteľa pýtal prečo ich nemá jeho odpoveď bola, že pri ďalšej STK ich dostanem. Medzitým som videl niekoľko takýchto áut v premávke avšak vŕta mi to v hlave a rád by som vedel či ísť na administratívnu kontrolu atď. Ďakujem
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Tiez len s protokolo chod na stk a ek neviem či je nutné ist na tú istú a oni ti ich samozrejme za poplatok nalepia ..... nálepky tam niesu lebo aj s kartickami ich pridelia až po pridelení spz
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Potrebuješ administratívnu STK ako tu bolo spomenuté. Spravia to na hociktorej stanici STK, ak máš protokol (čo máš). Odo mňa pýtali 16 eur pred 4 rokmi a to som potreboval len nálepku STK, lebo som bol na motorke a motorky emisnú nepotrebujú...
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď :)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

karticky od ek stk mas?ak ano kasli na to.policajta na ceste nalepky nezaujimaju.
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

Jediné čo mám sú protokoly o kontrole takže tá administratívna prehliadka ma nezabije už
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Ja si tie nálepky odliepam sam. Resp. im rovno poviem, nech mi ich nelepia.. ako na moje autá súkromné, tak aj firemné.
Co je komu do toho, kedy mi to konci. Ked to chce zistit, nech sa posnazi.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mchael napísal:Jediné čo mám sú protokoly o kontrole takže tá administratívna prehliadka ma nezabije už
treba napísať hneď čo treba.s protokolmi jazdiť nemôžeš.prvorade sú kartičky druhoradé nálepky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných