Neprehľad

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brianperes
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 16.12.2006 16:01
Zdieľať na Facebook

Neprehľad

Príspevok od používateľa brianperes »

Dobrý deň,
tento web sa stáva totálne neprehľadným. Toľko bannerov, to snáď nemyslíte vážne. Som užívateľ asi od začiatku vzniku. Práve som sa pristihol, že návšteva tejto stránky mi spôsobila migrénu. Snáď som jediný.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Musíš sa naučiť vo vlastnom záujme ignorovať a nevnímať veci ktoré ťa nezaujímajú.Niečo ako reklama v telke,v momente ako začne tak si idem prichystať jedenie či idem do sprchy a pod,proste to v zásade dokážem úplne dokonale odfiltrovať.Presne ako všetko ostatné čo ma nezaujíma.Aj keď tu čo to času trávim,je tu na mraky vecí na ktoré som nikdy neťukol a ani nikdy neťuknem.Hulvátsky by to znelo - netreba šlapnúť do každého ho..a iba preto že existuje
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Stadium dva je tv obchadzat oblukom ako zbytocne zariadenie, ab.eu u mna zatial nepostupilo do tejto kategorie aj napriek reklame...ten klikaci styl je u mna prijatelny, na rozdiel od vyskakovacich videi alebo videii vlozenych pred ci medzi mnou zvolene...tomuto sa prosim vyhnite :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samootváracie okná vo mne prebúdzajú súťaživosť, mať myš na mieste krížika ešte skôr, ako sa samotné okno otvorí. Je to niečo ako kug-fu, a už som v tom celkom dobrý :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Praveže toto forum, je velmi prehľadné , podĺa mňa

ako hovorí mhlavaty , kliknem TAM kde si chcem rozbaliť nejaku temu alebo to, čo ma zaujima

Ja to robím v tomto poradí .

ako prvé :
diskusne forum-aktualne temy
tam kliknem na temu ktorá ma zaujíma

Ak ma nijaka aktualna tema nezaujala, alebo sa forum niekolko dni nehýbe,
kliknem na FORUM , objavia sa jednotlive sekcie
kliknem na 50 posledných tém a hľadam témy ktoré ma zaujímaju, alebo temy kde som pridal svoje príspevky

nechapem čo je na tom neprehľadné

ponuka A.A.A. auto ma NEZAUJÍMA .

A tiež nechapem prečo by som mal klikať na spotreba.sk a rozbaľovať tuto tému, napriklad.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Pripadne skuste adblock :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Kde sú tu aké banery? Ja vidím modrú plochu a kým mi do nej niečo nezasahuje, som v klude. v Opačnom prípade klikám na červený krížik a idem k susedom ;-) Som imúnny voči čomukoľvek čo nezasahuje do zorného pola mojho záujmu.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

teraz je to ok ale par rokov dozadu ma vedelo poriadne vytocit ked zasahovali do textu a boli aj v prispevkoch,nahodny prechod myskou a uz vyskakovalo okienko. Vtedy pre moj dusevny klud som volil cerveny krizik vpravo hore :)
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Neberte tie reklamy v telke tragicky.Moj 2 rocny chalan sa bez nich nevie ani najest.Beha lieta,vsetko do mrte rozhadzane a ked zacne reklama akoby zamrzol.10 min reklama-10 min nehybne stoji a cumi do telky.Niekedy ich musim vyhladat aby sa najedol v klude.Inak mne reklama nic nehovori,co je dobre,reklamu nepotrebuje.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní