nemozem natankovat do plna

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

esab
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.04.2011 11:18
Zdieľať na Facebook

nemozem natankovat do plna

Príspevok od používateľa esab »

Zdravim,uz asi po 10ty krat za sebou sa mi stalo,ze ked som chcel na benzinke natankovat do plna,vzdy mi vypla pistol v 3/4 objemu nadrze.Jedna sa o citroen C4 a kedze ma digitalny ukazovatel stavu paliva,stale sa zastavi na jednom bode a viac nacapovat nemozem.Skusal som rozne benzinky,povytiahol som pistol,aj natacal do stran,nic nepomaha,aj cely google som presiel,no nic som take nenasiel,co by mi pomohlo...dik za rady
esab
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.04.2011 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa esab »

a co mam teda urobit,aby to ukazocalo normalne?Mne mesiac stalo v garazi s odpojenou baterkou,lebo som bol odcestovany a zhruba od tej doby to tak robi.Ma to suvis?
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A hlavne tankovať s kľúčom vo vrecku.... ja som raz tankoval tak že som nechal zapnutý motor alebo len zapalovanie už ani neviem kvôli čomu , (ja viem nemá sa to) a tiež mi to zblblo a ukazovalo kraviny aj ručička na palivomere aj palubák na displeji . Vyjazdil som nádrž zresetoval palubák teda dojazdy a spotreby a od vtedy to zas ukazuje OK.
esab
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.04.2011 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa esab »

a nebude skor problem s odvetravanim nadrze?Ze je ta hadicka proste upchata?Moc sa tomu nerozumiem,len som sa o dacom podobnom docital
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní