Názor na olejpostu.

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

Robo278 napísal:Valvoline maxlife diesel 10w40 5 litrov z jedného inet obchodu za cca 600 či 700 a potom z predajne v Čechách za 950 českých.... Obal jemne ošarpaný versus pekný lesklý, ale čo horšie farba oleja v skúmavke voľným okom iná.... Súčiastky z Gliwic detto, to čo si písal nielenže je možné, ono je to reálne....


v takom prípade si mal dať návrh na prešetrenie na obchodnu inšpekciu. pomohol by si tak všetkým, čo si kupili olej tej stránky! btw, kupoval som v olejposte seleniu, ona je v plech.škatuliach, neviem či by do takej vedeli dostať olej aby vyzerala ako nová. navyše vyzeral obal uplne ako nový a ceny selenie maju takisto nižšie ako inde. filtre ricambi mi tiež prišli krásne a aj tie maju za najlepšie ceny. myslíš, že to je všetko polské? ja si to nemyslím. ricambi su origo filtre, predtým som ich kupoval v origo servise a boli na nerozoznanie. podla mna aj cez olejpostu boli určite origoš.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Olej pošta

Príspevok od používateľa audia4 »

nikosk napísal:v mene OLEJPOSTI dakujeme za pozitívne skúsenosti :300f:
P.S. snažíme sa
chcem sa spýtať bral som od Vás olej castrol a na každom doteraz kpenom castrole som mal dodatočnú nálepku(taká pekná lesklá,) , ktorá bola prvkom pravosti tohoto oleja nakoľko dochádza k "pančovaniu" tejto značky od iných kvázi dodávateľov olejov (podvodníkov) Avšak na olejoch, ktoré som od Vás zobral táto značka nebola viete mi to vysvetliť. .... .
V castrole mi tvrdia, že tento olej neprešiel potom ich výrobným procesom
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja nemam s menovanou firmou nic spolocne, ale... otazka znie... KTO A AKO KONKRETNE TI POTVRDIL Z KASTROLU ZE TEN KONKRETNY OLEJ (KTORY SME TAKISTO NEVIDELI) NEPOCHADZA Z ICH VYROBNEHO PROCESU?

taketo silne tvrdenie si vyzaduje mimoriadne narocnu analyzu a som presvedceny ze o tomto vysledku si bol informovany pisomnou formou. Len tak z huby do huby zastupenie Castrolu takuto informaciu nepoda. Takze... mas nejaky pisomny zaver? Vies nam ho sem prasknut?
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

dnes mi bola doručená moja prva objednavka cez olejposta.sk, vsetko prebehlo hladko, spokojnost. podobne pneumatiky kupujem cez nejlevnejsipneu.cz, stale spokojnost, akurat ma teraz trochu nastvali, lebo ignorovali moju pripomienku - maju uvedene, ze ak najdem lacnejsiu penumatiku, tak znizia cenu pod jej uroven, neznizili a ani nereagovali na screenshot,ktory som im zaslal... rozdiel bol desat eur, na druhej strane, na sade je to dost
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

imro2t napísal:dnes mi bola doručená moja prva objednavka cez olejposta.sk, vsetko prebehlo hladko, spokojnost. podobne pneumatiky kupujem cez nejlevnejsipneu.cz, stale spokojnost, akurat ma teraz trochu nastvali, lebo ignorovali moju pripomienku - maju uvedene, ze ak najdem lacnejsiu penumatiku, tak znizia cenu pod jej uroven, neznizili a ani nereagovali na screenshot,ktory som im zaslal... rozdiel bol desat eur, na druhej strane, na sade je to dost
Tak mne ich dali na nejlevnejsipneu.cz lacnejsie. Nasiel som ich inde asi o vyse 4 EUR lacnejsie na kus. Najskor som im pisal na to zkaznicke centrum a aj poslal link na tie lacnejsie. Odpisali, ze znizia cenu, aj znizili. Bolo to sice iba o 0,10 EUR na kus pod tu konkurencnu cenu, ale kedze mam s nimi dobre skusenosti tak som ich tam kupil.
Pri objednavke som uviedol do poznamky sumu za ktoru mi slubili a meno cloveka, ktory mi tu sumu dal. A platil som pri doruceni normalne tu nizsiu cenu.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia4 »

mp3turbo napísal:ja nemam s menovanou firmou nic spolocne, ale... otazka znie... KTO A AKO KONKRETNE TI POTVRDIL Z KASTROLU ZE TEN KONKRETNY OLEJ (KTORY SME TAKISTO NEVIDELI) NEPOCHADZA Z ICH VYROBNEHO PROCESU?

taketo silne tvrdenie si vyzaduje mimoriadne narocnu analyzu a som presvedceny ze o tomto vysledku si bol informovany pisomnou formou. Len tak z huby do huby zastupenie Castrolu takuto informaciu nepoda. Takze... mas nejaky pisomny zaver? Vies nam ho sem prasknut?
Písal som email som zvedavý či mi to potvrdia aj emailom alebo ma len chceli vyplašiť, že to neprešlo cez nich ako výhradného dovozcu, som sám zvedavý.
Ja ale čakám na odpoveď aj z olejpošta.sk čo odpovedia, sám som zvedavý a od koho nakupujú ... . Dúfam, že nie niekde na ukrajine či v číne tam sfalšujú aj mercedes ...
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

:3035: spokojnost ale ja som to riešil cez jedneho manika tu na fore :)

troška sa to zamotalo vinou popradskej doručovatelskej sluzby ....ale som spokojni a velmi
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Ouch... kedze nemas nic pisomne a ani ziadny mail, z toho vyplyva ze oni ti telefonovali. Predpokladam ze nikto od vyrobcu menovanej znacky za tebou neprisiel osobne aby ti zvestoval takuto dolezitu vec. A ziadna ina moznost okrem vymenovanych neexistuje.


Cize ked ti pride email, tak potom nam ho sem prdni vratane telefonnych cisel a mien co v nom budu uvedene - aby sa dalo taketo zavazne tvrdenie ktore si vyniesol overit v pripade potreby.


Ono totiz existuju aj trestne ciny ktore by sa na tuto spravu dali aplikovat pokial je vymyslena - napadaju na zhruba styri v tomto momente. Predstav si napriklad, ze na zaklade tvojej spravy sa rozhodne sto ludi ktori toto forum citaju nekupit tie oleje a zakupia nejake ine. Predstav si, ze tych sto ludi povie svojim kamaratom v krcme po tretej borovicke ze oleje tej a tej znacky v tej a tej firme predavane su falosne pretoze nepresli cez nejaku analyzu (a pridaju tridsat mudrych slov aby to znelo autenticky) vyrobcu - pricom ziadnu analyzu sme nevideli. atd, atd.

Chapes ma?

Pozri, ja osobne si myslim ze takato obrovska firma ti netelefonovala takuto mimoriadne dolezitu spravu. Tie firmy proste takto nefunguju. Pokial by originalni chlapci zistili na zaklade tvojho podnetu ze prislo k falsovaniu ich olejov, rozprudila by sa ina vojna s trestnymi oznameniami, krokmi na Slovensku Obchodnu Inspekciu a islo by sa po krku dodavatelom tychto "znackovych olejov" tu menovanej zasielkovej firme atd, atd.

Velmi ti drzim palce aby na teba neboli podane trestne oznamenia. Ono totiz telefonne hovory su zaznamenavane a daju sa vela rokov dozadu vytiahnut cize... ani z tohoto sa nevykrutis. A ani ten internet nie je natolko anonymny ako si myslis...
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

volkl napísal:
imro2t napísal:dnes mi bola doručená moja prva objednavka cez olejposta.sk, vsetko prebehlo hladko, spokojnost. podobne pneumatiky kupujem cez nejlevnejsipneu.cz, stale spokojnost, akurat ma teraz trochu nastvali, lebo ignorovali moju pripomienku - maju uvedene, ze ak najdem lacnejsiu penumatiku, tak znizia cenu pod jej uroven, neznizili a ani nereagovali na screenshot,ktory som im zaslal... rozdiel bol desat eur, na druhej strane, na sade je to dost
Tak mne ich dali na nejlevnejsipneu.cz lacnejsie. Nasiel som ich inde asi o vyse 4 EUR lacnejsie na kus. Najskor som im pisal na to zkaznicke centrum a aj poslal link na tie lacnejsie. Odpisali, ze znizia cenu, aj znizili. Bolo to sice iba o 0,10 EUR na kus pod tu konkurencnu cenu, ale kedze mam s nimi dobre skusenosti tak som ich tam kupil.
Pri objednavke som uviedol do poznamky sumu za ktoru mi slubili a meno cloveka, ktory mi tu sumu dal. A platil som pri doruceni normalne tu nizsiu cenu.
hmm, u mna to tak nebolo :(
tonyjack
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 23.07.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonyjack »

Kupoval som od nich olej castrol 5W 30 a mal aj tú holografickú nálepku. Cena je super a aj doručenie bolo OK!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

povodne som nechcel ale nakoniec teda idem s kartami von : ja v tejto spominanej firme kupujem oleje, stierace a nejake dalsie blbiny uz peknych par rokov a zatial uplna spokojnost.
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

Stretol som sa s napodobeninami žhavičov Bosch - nechápal som ako sa to vôbec niekomu oplatí - keď jeden žhavič stojí cca 350 korún.... viď tu: http://www.boschautoparts.co.uk/pcGlow12.asp?c=2&d=1

V poľsku na burze keď som videl tých usmievavých poliakov a tie vystavené castrol oleje pre PD za úžasnú cenu, triež som sa len tak usmieval....

Robil som vo firme čo vyrába rozvodové sady - ložiská svetovej značky ktorú všetci poznáte a na porade sem preberali aj fakt že na európsky trh sa dostávajú lacné napodobeniny ložísk pod našou značkou.... Firma kôli tomu zvažovala zaviesť neaký špeciálny matrix kód na identifikáciu originálu....

Dnes je doba nekvality vo všetkom, nejde len o autá a náhradné diely. Každý chce strašne rýchlo zbohatnúť a obťahuje ako sa dá, a to nerobia len priekupníci ale aj renomované firmy, tam sa to však deje pod záštitou optimalizačných procesov....
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia4 »

No pozri sa presne čo píšem:

Netvrdím, že ten olej je sfalšovaný ja sa pýtam prečo na ňom nie je holografická nálepka keď na všetkých doteraz odobratých olejov od iných predajcov (v kamenných obchodoch )bola !
Nehovorím že olej pošta sú podvodníci a ani som to nikdy netvrdil to by som si nedovolil ja sa len pýtam prečo to tam nebolo.
Ešte raz nikoho som neobvinil z podvodu a nikoho neohováram a nezavádzam .... .
JA SA LEN PÝTAM !!!!
Ak mi to vysvetlia tak proste budem brať od nich ďalej- nemám v tom problém boli rýchly, ústretový a hlavne lacný, s týmto som bol nadmieru spokojný .... .
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

audia4 máš SS
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

niko ak by ti to nevadilo, aj ja by som tu SS rad :)

ja si myslim ze predavate kvalitne produkty (zda sa mi ze ty si z predmetnej firmy podla tvojich prispevkov) a co sa tyka nejakej nalepky nenalepky, tak proste to co vam pride od nejakeho dodavatela posuniete dalej. To je cele.

Len tie povodne spravy od audinaka vyzerali hrozivo :)

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných