Navigacne CD MB E320

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

12miki12
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.06.2011 22:18
Zdieľať na Facebook

Navigacne CD MB E320

Príspevok od používateľa 12miki12 »

Na MB E 320 r. v. 2006, pri originalnom CD pri zalozeni navigacneho CD system vypise: Navigation is being activated! Please observe RTR. The NAVI is Defectiv. Mate skusenost, ci je len chybne CD alebo je chybna aj mechanika CD. Pritom prehrava hudobne CD. Dakujem za odpoved. Ako mam dalej postupovat?
davidko0
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 15.09.2009 18:55
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidko0 »

Aku mas navigaciu? Lebo pokial viem, tak NTG1 ma citacku v kufri a prehravac CD/DVD v hlavnej jednotke vpredu. NTG2.5 taha udaje z vnutorneho hard disku.
12miki12
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.06.2011 22:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 12miki12 »

Zdar, vieš mi poradiť ako to zistím? Podľa mňa v kufri nie je nič, mám APS50 na CD, nie na DVD (1 CD navigačný - CD Audio 50 APS version 3.0 + 6 CD na prehrávanie). Otázka - je problem s navigačným CD (mechanika, kde zakladám CD navigačné prehraje hudbu), alebo s mechanickou CD a nedokáže prehrač Cd, aj keby bolo O.K. Čomu nasvedčujú hlašky zo systému?
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

treba vyčistiť povrch navigačného CD a pozrieť či nie je poškriabaný...Väčšinou čo pozerám, tak ľudia to vedia riadne zničiť tie navigačné CD...neviem čím ani ako, ale vedia to...za ďalšie čo ma tu zaujíma je, že otvor do ktorého dávate navigačné CD vie čítať hudobné CD...to mi nesedí..lebo buď sa tam číta navigačné CD a na hudobné CD je spomínaný menič. Je možné, že čítacia mechanika na navigáciu bude vzadu v kufri ešte. Lebo myslím že APS50 mala menič na 6 CD priamo vo vnútri už v rádiu, čiže darmo tam dnu budete pchať medzi hudobné CD navigačné...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných