NAVI MFD2 CD !!!!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Johny555
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.02.2009 12:50
Zdieľať na Facebook

NAVI MFD2 CD !!!!

Príspevok od používateľa Johny555 »

Zdravím, mám navigáciu MF2 ale len na CD. Neberie to DVD. Poradíte mi prosím Vás, čo sa s tým dá robiť, pretože nemám na to cd s mapami SK len Nemecko a podobne , kedze to bol dovoz. A má to aj jazyk nemčinu, takže , keby tu bol niketo kto by mi s tým vedel poradiť, bol by som mu veľmi vďačný. :28b7:
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

riesil som rovnaky problem, nemecke CD s obmedzenym poctom statov(A, DE, F, CH, I).DVD to neberie, ani neskusaj.Skusali sme napalit CD, niekolko krat, povedal by som, ze to robili chalani z IT, vyznaju sa, bezvysledne...
Netvrdim, ze sa to neda, napalit nejake mapy, ktore budu aj fungovat, ale nam sa to nepodarilo.
kakcoo
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.09.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kakcoo »

ak mas CD verziu tak stoho DVD verziu nespravis

CD cka viem napalit mam komplet mapy 2009/2010

ale SK neexistuje.... max CZ/PL, alpen, benelux, nemecko, prechodna W EU atd....

moje odporucanie , vymontovať to von a predať , a kupiť RNS 510
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

aj ja si myslim, ze predat, RNS MFD2 je pre nasu oblast dost nevyuzitelny.
machm
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.06.2007 21:11
Zdieľať na Facebook

Re: NAVI MFD2 CD !!!!

Príspevok od používateľa machm »

Johny555 napísal:Zdravím, mám navigáciu MF2 ale len na CD. Neberie to DVD. Poradíte mi prosím Vás, čo sa s tým dá robiť, pretože nemám na to cd s mapami SK len Nemecko a podobne , kedze to bol dovoz. A má to aj jazyk nemčinu, takže , keby tu bol niketo kto by mi s tým vedel poradiť, bol by som mu veľmi vďačný. :28b7:
Teraz to riešim aj ja . Na nete niekde som čítal,že napálenie máp nových je už možné a aj zmena jazyka na SK-CZ. Musí sa to napáliť z RAPID SHARE ..... a dať na kvalitné DVD s pomalým napálením. Vraj to funguje. Ale zatiaľ som to nedokončil a tak to nemám ani ja.
machm
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.06.2007 21:11
Zdieľať na Facebook

Re: NAVI MFD2 CD !!!!

Príspevok od používateľa machm »

Johny555 napísal:Zdravím, mám navigáciu MF2 ale len na CD. Neberie to DVD. Poradíte mi prosím Vás, čo sa s tým dá robiť, pretože nemám na to cd s mapami SK len Nemecko a podobne , kedze to bol dovoz. A má to aj jazyk nemčinu, takže , keby tu bol niketo kto by mi s tým vedel poradiť, bol by som mu veľmi vďačný. :28b7:
Dnes sme dokončili konečne preinštalovanie navi v Passate RNS MFD2 DVD a obsahuje to podrobné nové mapy celej EU a dokonca aj Slovinsko čo bol problém a málo kde to dávali. Teraz to ide v pohode na každú ulicu.
Treba to stiahnuť z netu napáliť na cd a mapy na DVD a potom to postupne podľa návodu tam naložiť. Trvá to celé cca do 100min.
martinhorka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.11.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

rns mfd2

Príspevok od používateľa martinhorka »

Vedel by mi niekto poradiť kde to stiahnem? mam VW golf plus a navi RNS MFD2 ale nemám do toho CD.
Velmi pekne dakujem
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Re: rns mfd2

Príspevok od používateľa lubomt »

martinhorka napísal:Vedel by mi niekto poradiť kde to stiahnem? mam VW golf plus a navi RNS MFD2 ale nemám do toho CD.
Velmi pekne dakujem
Prid z mnou do Martina a urobim ti to...t.c. mam v profile
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Treba mi zavolat a urobim Ti to. 0908777779
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní