Nase cesty

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Nase cesty

Príspevok od používateľa x77x »

http://www.cas.sk/clanok/157088/dlha-zi ... tlkov.html

Najlepsie ze , "dlha zima narobila viac vytlkov...." aka hovadina s nasimi cestami to je s roka na rok horsie , uz pri kupe terajsieho auta som rozmyslal nad niakym dzipakom . :4012:
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

presne tak,aj ja uvazujem o dalsom aute ako SUV..skoda sa rozculovat,peniaze zo zakonnej poistky,cestnej dane a myta by mali koncit naspat na ceste a nie ich predrbavat na ine ucely.....
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Za chvilku budeme mat cesty ako v mongolsku ,len stym rozdielom ze tam sa za ne neplati myto :2f93: a taktiez rozmyslam nad Landroverom Defenderom v Heavy duty prevedeni aby som minimalizoval skody na podvozku mojho osobaka ked pojdem niekde po ceste 1 tr nasej super krajiny.Btw: som jediny ktory rozmysla o tom ze odide aj s rodinou za ocean a nebude mu vobec luto za touto rodnou zemou???
Naposledy upravil/-a kollega36 v 21.03.2010 10:16, upravené celkom 1 krát.
davidkoPD
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 30.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidkoPD »

sam si isto neníííí !!!
sheriff
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 19.11.2009 12:48
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheriff »

dlha zima bola aj v rakúsku ale problémy sú už desaťročia furt u nás, stačí ak si zoberieme kilometrový úsek z ktorého je 500 m v Rakúsku a 500 m u nás, to je rozdiel, pritom tá istá cesta to isté počasie lenže nie tá istá krajina, ale to je už na dlhšie nezmení sa to ak budú vo vláde komunista mafián a ožran (zlodeji) ale to už zachádzam....... na tieto naše cesty už ani nestačí Citroen s hydropneumatickým pružením (väčšinou tie krátery spôsobia len zvýšené opotrebovanie tohto systému) ale rovno terénne auto ako píšete. Normálne som aj ja uvažoval nad Hyundaiom Tucsonom ( ne lepšiíe nemám a zrovna Nivu nechcem :-)
petokilian
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 16.05.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Naśe cesty.

Príspevok od používateľa petokilian »

Zdravim,po dlhšej dobe som sa vybral na Moravu,zLip.Mikulaša smer Žilina,Čadca ,Svrčinovec-Karvina.Poviem Vam hroza,pri vyjazde z Čadce pred semaformi,keby som si nevšimol tie diery čo je tam,tam mam po ceste,ako je to možne,že cestari ći mesto nedba o taku frekfentovanu cestu,nevravim o dalśich nastrahach.Boha jeho prejdem hranice,uplna zmena,krasne cesty,hlavne nove useky smer Ostrava.Tak potom nevime,čo sa u nas robi z tymi peniazmi na udržbu a kvalitu ciest.Prajem krasny deň.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To bude asi v mentalite národa,to už sa inak nedá vysvetliť.Vlastné sa buduje,spoločné sa kradne a ako celok to spoločnosť síce kritizuje,ale inak chápe že je to spoločné dielo všetkých a je múdrejšie na tom zároveň participovať.Preto je riešenie nie v tom že sa vinník zavesí do prievanu za vajcia,ale ..kúpy sa SUV.Zajtra by si niekto zmyslel za vajcia zavesiť zase iného vagabunda.Treba likvidovať toho čo sa do toho vŕta,zavrieť mu hubu a je pokoj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných