najlepšia radosť je škodoradosť

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon to nie je slovensko to je princíp komunizmu. Všetci máme rovnaký žalúdok tak prečo by mal jeden mať viac ako druhý.
A sice nie som zrovna robotník ,ale za pár rokov sa u nás menia častejšie riaditelia ako robotníci, čím to asi bude? Nakradol si tak ide ďalej, robotník si nemôže tak musí ostať. Stojím (bohužial) na takom mieste ,že velmi dobre vidím tie práčky peňazí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Komunizmus je vírus. Chvalabohu dosť slabý aby prežil. Už príroda pozná silných a slabých. Už slabé mláďa neprežije, alebo prežije s obtiažami. A dospelý jedinec má tiež svoje miesto v hierarchii. Slabý jedinec žerie posledny co zostane a vrzne si len s tým co na neho zostane. Silní žerú prví a j..ú prví. Tak to chce príroda a tak je to funkčné a dlhodobo udržateľné. Na rozdiel od komunizmu ????
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco ze ta to bavi.. skoda dalej reagovat
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Howgh lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

preco si vymazal tie perly o segregacii chorych a slabych? Mimochodom to uz je propagacia idei fasizmu..
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ved ty sám si povedal že stačilo
Ja som propagoval komunizmus - kde sú si všetci celkom rovní, bieli, čierni aj žltí. Acon niečo splietal s prírodou tak som naznačil ako by sa mal správať prirodný človek.Teda , že v prírode neexistuje žiadne liečenie a záchrana chorých a slabých.
Kedže je toto forum o autách - tak som vyjadril nádej že bude lepšie ak sa poškodí skutočný vinník a nie auto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon napísal:Už príroda pozná silných a slabých. Už slabé mláďa neprežije, alebo prežije s obtiažami. A dospelý jedinec má tiež svoje miesto v hierarchii. Slabý jedinec žerie posledny co zostane a vrzne si len s tým co na neho zostane. Silní žerú prví a j..ú prví. Tak to chce príroda a tak je to funkčné a dlhodobo udržateľné
Plne súhlasím takto by to malo fungovať , len jedinci by mali byť silní od prírody bez eurových barličiek
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco ved ani nepokracujem, ja sa len pytam ze ak sa nehanbis za svoj nazor preco si vymazal prispevok kde by si zrusil doktorov a nechal vykapat chorych a slabych... to nie je komunizmus, to je "diagnoza"

Len to ma zaujima, z pohladu mna ako choreho a slabeho...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mne ak zistia diagnozu na ktorú umrela mama a starká , tak sa pojdem pozrieť kade chodí vláčik.Ale to zase nemá nič spoločného s autami. Ako správne povedal Acon - nárok na pokračovanie rodu majú vždy len tí najsilnejší. Bohužial ani Hummer ťa silnejším neurobí. lol
A ja sa ťa opýtam z pohladu matky zeme - to že prežije len ten najsilnejší zajačik a ostaní chúďatká zamrznú a zožerú ich dravci je nesprávne???
Možno je , ale funguje to dlhšie ako fungujú ludia. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal:.Teda , že v prírode neexistuje žiadne liečenie a záchrana chorých a slabých.
tu to máš napísané
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

stale si neodpovedal na jednoduchu otazku, preco si vymazal cely prispevok ked sa zan nehanbis. Nie tieto kusky co tu teraz pises aby to vyznelo lepsie.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vymazal som ho preto, lebo som ho v návale emocií zle zformuloval a mohol by ho niekto ako ty prekrútiť. Je to dostatočné vysvetlenie.?? :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

oco13 napísal:
Acon napísal:Plne súhlasím takto by to malo fungovať , len jedinci by mali byť silní od prírody bez eurových barličiek
keďže ľudia za ten čas upustili od silových prejavov získania nadvlády a prešli k ekonomickým, tak je úplne prirodzené že nie silnejší, ale bohatší pes j..e ???? V mnohom sme sa odklonili od prírody. A to nás raz zahubí. Teraz je to ale tak. Bohatí vládnu ci sa to niekomu páči alebo nie. A ci sa to páči alebo nie, bohatí apriori neznamená zlý. Tak ako to neplatilo o silných.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Skutočne bohatý neznamená zlý - len bohužial to neplatí na našom malom slovensku . Tu platí že bohatý znamená najhorší, lebo za jeho eurami nikdy nie je práca, ale vždy je tam zločin alebo politika ,čo je vlastne to isté. lol :41c2:
V preklade do motoristickej reči - ak vidím že sa vysypali smetiari- tak zastavím a pomôžem im. Ak vidím že sa vysypal bankár alebo nedajbože politik tak zastavím a ešte to auto podpálim. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

videl si ze by som to komentoval? zareagoval som na vymazanie...
este jedna otazka, preco silny jedinec hlasajuci zakony prirody ide proti prirode a necha sa zivit zlym bohatym kapitalistom (zamestanec/zamestnavatel) a slaby chory nikde neplace o nespravodlivosti a dokazal aj tak zabezpecit materialne svoje zajacie hniezdo?

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných