najlepšia radosť je škodoradosť

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

najlepšia radosť je škodoradosť

Príspevok od používateľa oco13 »

som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to je zavadzajuca info, nehavaroval ursus, havaroval toten kkt co sedel za volantom :41c2: , nepocitujem z toho ziadne pozitivne pocity...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To nie je o pozitívnom pocite, ale o tom že ani supertátoše nie sú imunne voči škodovým udalostiam. lol
Pozitívny pocit by bol ak by správa znela - airbag zlomil šoférovi nos aj obidve ruky. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chybný článok, vlastne medziclanok. Medzi sedačkou a pedalom :40bd:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Oco a čo ťa akože ma tom teší? Bol to zlý človek? Poznáš ho? Ublížil niekomu? Správal sa nejako nevhodne? Vtedy by, to bola karma. Ja to vidím takto. Niekomu sa stala škoda, pravdepodobne jeho vinou. Je mi to ľúto ako vždy keď sa niekomu niečo podobné stane. Neprajem nikomu co nechcem aby iní priali mne. Je mi skôr smutno, že sú ľudia ktorých to teší.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Ja som čítal ,že v Borskom Mikuláši havaroval Rus na Lamborghini.Aj mi bol divnô kam všade sa tí Rusi nase3ú
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Búre ? Spýtajte sa niekoho zo Senice, čo si o nich mysli :)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ze lamborghini... v nadpise lambo, v clanku na fotkach nejake korejsko-francuzsko-nemecke bezpohlavne SUVcko. :d :D
Ak by tam havarovala nejaka skodovka, tak by boli komentare ine, asi ziadne. Ze sa niektorym ludom meni pohlad na vec v zavislosti na cene auta, je typicke slovenske.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon - ano ak aj to nebol zlý človek, tak bol minimalne zlý šofér. Ja si skôr myslím že zlý človek,pretože dobrí ludia neprekračujú rýchlosť v obci. Kedže denne vidím okolo seba ako sa mení chovanie niektorých ludí s tým ako im rastie majetok, tak mu to normálne ludsky ,slovensky prajem. Ak by som sa tam nedajbože ocitol ešte by som mu vyťal poza uši.
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Prekročil rýchlosť? Lebo to napísal novinár bulvárneho plátku? Tak potom hej. Treba ho vyfackat ????
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samozrejme , šoféra za rýchlosť a novinára lebo píše pre bulvár. Oboje je zlé. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco ja zasnem , to hadam ani nemozes mysliet vazne... sam si tu pisal kolko aut ti znicili burackami deti, tod otazka, tesil si sa ze ziju, fackoval si ich alebo oplakaval auta /beriem nazad, za karkulkou si plakal/...
za mna napisem ze ak by nedaj boze k tomu prislo tak tesil a potom fackoval ak by si zasluzili
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Táto patologická radosť z ujmy iných je vlastná 70%tám tohoto národu. Optimizmus a radosť z úspechu iných je žiaľ vzácny jav. Také je Slovensko a žiaľ to je na ňom aj vidieť.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

SAmozrejme , že som zmlátil aj vlastné deti, ešte skor ako cudzie.
Ale nie o tom to je , je to o tom že každý deň čítam o nehodách z viny vodičov , kde umierajú nevinní. A nikdy nie je vinník na starom šrote, ale vždy (vždy na 101%) ide na drahom výkonnom aute.
Len skúste pohladať v štatistikách nehodu kde by bol vinník na staručkom slabučkom črepe.
A ešte poprosil by som rozlišovať radosť z ujmy - aj v robote ak sa potkne kolega tak ho polutujeme, ak sa potkne riaditel tak mu každý zaželá aby si rozbil hubu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

A v tom je tá primitívna závisť. Polutujeme robotníka no direktor nech si rozbije hubu. Pritom bez direktora (alebo majiteľa) by robotníci nemali prácu a naopak. Ako ľudia sú rovnocenný, obaja majú (pravdepodobne) rodiny, deti, ktoré sa tešia že sa zdraví vrátia. No jeden skrátka nemá na viac ako robotníka a druhý to dotiahol na riaditeľa. A tak robotníci apriori všetkých riaditeľov hodia do vreca darmozračov a nech si teda rozbiju hubu. To je naše Slovensko

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní