Montáž nezávislého kurenia - BA/TT a okolie

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Montáž nezávislého kurenia - BA/TT a okolie

Príspevok od používateľa lukasV12 »

koho by ste doporucili pre montaz za rozumnu cenu z okolia BA/TT? dik.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

direkt v TT ti viem poradit chlapika ktory s nezavislymi kureniami spava a pozna ich snad lepsie ako sam vyrobca.

Na ake auto by to ale malo byt ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Dal som do google "Direkt Trnava" a nenaslo mi nic. Nemas tam nejake cislo alebo link?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

BA fa Novosedlík http://www.novosedlik.sk/
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lukas, "direkt v trnave" znamena "priamo v trnave" a nie nazov firmy. Na ake to mas vozidlo? Benzinove ? V12 BMW ?

Alebo nedajboze nejaky dieslik ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Pioneer
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pioneer »

Čaute,

tiež by som potreboval poradiť nejakého šikovného mechanika, čo by sa mi pozrel na dieslového Sharana. r.v. 2005

Rád by som dal prerobiť bufík na nezávislé kúrenie s vypínačom u niekoho kto tomu naozaj rozumie. Jednu zimu som jazdil bez toho a chudák Sharan sa nezohreje ani po 20km.

Ak máte niekoho kvalitného v BA, dajte vedieť.

Na internete som našiel na jednom fóre aj pána v TT/možno pán "direkt v trnave"). P. Ábel..Vyzerá, že tomu rozumie, nemáte na neho nejaké referencie?
Pioneer
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pioneer »

Urcite je zaujem, hod mi cislo prosim do ss, ak mozes. Tesim sa, ze su na neho dobre ohlasy. Chcel by som ho navstivit cim skor, radsej pojdem aj 200km v teple ako tam umrznut prvych 20km v zime..

Kolko mu prosim trvala montaz a cenu ti dal aku na Galaxyka?
U mna treba pravdepodobne ten bufik aj zdiagnostikovat/zrepasovat lebo v zime nefungoval..
Galaxyk a Sharan su skoro rovnake auta, tak len tak pre info, nech viem ci mam zacat jest suche rozky alebo ostavam na tuniaku.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lepsieho odbornika na Sharanoidne vehykle ako Jozko A. v tejto republike nenajdes. Ten chlap ma porobene elektronicke veci v aute co by kukali vo fabrike a to ti hovorim smrtelne vazne a nie tak "laicky" od pasu ze prvykrat v zivote vidim auto.

Ked uvidis ten elektronicky bazmeg co si on sam zostrojil vyhradne pre testovanie budikov, pochopis. Keby si videl pridavny elektronicky obvod (plosak !) co mam v mojom sharane len kvoli nezavislemu kureniu od Joza, sadol by si na prdel.

Ten clovek so zavretymi ocami vysype z rukava farbu drotov a ich dlzku ked ho potrasies o tretej v noci a este k tomu zahlasi pomedzi karpiny ze na strane 392 je v manuali chyba (a bude mat pravdu).

Montaz : jeden den. Cenovka : ako pre koho.
Pioneer
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pioneer »

Po precitani tvojho prispevku som sa k nemu zacal tesit, utvrdil si ma v tom, ze bude velky frajer na SAG. Dufam, ze si na mna najde cas.
Cenovka by momentalne pomohla "ako pre koho"-ta lepsia varianta, vedel by si mi s takym niecim pomoct a dat na neho kontakt? Nieco som pogooglil, mal by zacinat 0905.
Pioneer
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pioneer »

Laci dakujem velmi pekne za kontakt. Idem mu hned zajtra volat.
Pekny vecer vsetkym
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tu ho mas v akcii :

http://77.247.224.52/jozkoabel/

pri mojom bufiku a s tym jeho bazmegom na testovanie bufikov. Nehovorim ze Jozo nepouziva seriovu diagnostiku - jasne ze pouziva, hovorim ze si este navrch zostrojil bazmeg ktory naraba s bufikom vymontovanym z auta tak ako PAN potrebuje.

To na margo toho ze nie je vela takych v tejto republike. Fakt to myslim vazne.


PS: a nedobre spalena nafta je velmi zdraviu prospesna :)
bonngoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.04.2020 21:50
Zdieľať na Facebook

Montáž nezávislého kurenia

Príspevok od používateľa bonngoo »

Chlapci ahojte. Mohol by som vás poprosiť o kontakt na pána Ábela? Som si vedomý že už nejaký čas prešiel ale práve riešim kúrenie do auta a zavialo má až sem.. vopred ďakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja ho uz nemam, bol som tam osobne... skus pozret na VW-Club fore, tam bol Jozko najaktivnejsi.
bonngoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.04.2020 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bonngoo »

Ďakujem za info.,hádam to tam nejak nájdem. Náhodou si adresu už nebudeš pamätať? Ten pán je aj majiteľ firmy? Keby si sa náhodou k tomu dostal skús poslať kontakt.. ešte raz ti ďakujem za info
bonngoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.04.2020 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bonngoo »

Ďakujem za info.,hádam to tam nejak nájdem. Náhodou si adresu už nebudeš pamätať? Ten pán je aj majiteľ firmy? Keby si sa náhodou k tomu dostal skús poslať kontakt.. ešte raz ti ďakujem za info

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní