Mitsubishi Pajero Sport r.v. 2000 - plast naraznika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

magic8
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero Sport r.v. 2000 - plast naraznika

Príspevok od používateľa magic8 »

zdravím,
Vedel by mi niekto poradiť? Potrebujem zistiť, či sú rovnaké plasty nárazníkov na Pajero Sport pri modeloch, ktoré boli vyrábané do roku 1999 a ktoré boli od 1999, resp. 2000? Predná maska a svetlomety sú iné, to je mi jasné, ale plasty (aspoň na obrázku) vyzerajú byť rovnaké... potreboval by som plasty na model r.v. 2000, ale použité nikde neviem zohnať...
Ďakujem za odpovede!
mefo111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.03.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mefo111 »

Naraznik zo stareho modelu do1999(resp 2000)ti bude pasovat na facelift iba ak zmenis aj svetla a masku zo stareho modelu a naopak,je mozne prerobit stary model na facelift zmenou svetiel,masky a naraznika(samozrejme prerobenie elektroinstalacie).Ak potrebujes predok na stary model alebo ine diely ,posli SS
magic8
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic8 »

Ďakujem za odpoveď!
ale ešte niečo... ja nechcem meniť nárazník, len plast nárazníka, vlastne tie strieborné lišty, čo sú na nárazníkoch, aby auto bolo opticky "širšie"!
vieš aj o tom niečo? či by mohli pasovať? ďakujem
mefo111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.03.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mefo111 »

Myslis lemy naraznika co nadvazuju na lemy blatnikov?Lemy blatnikov budu pasovat ak to chces opticky rozsirit a lemy naraznika by mali tiez ale nie som si isty na 100%. Mas Sportku bez lemov?
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Nepasujú ani tie plasty ktoré sú na nárazníku a nadväzujú na lemy blatníkov. :3020:
magic8
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic8 »

Boooha, prepáčte......
ja som spr...ý
Ospravedlňujem sa, zle som to celé napísal!
tak od začiatku.... :)
Nemám problém s nárazníkom, ale s blatníkom! Čiže mám model r.v. 2000 a potreboval by som na neho zohnať plasty (lemy) blatníkov! A neviem, či tam pasujú plasty z toho modelu, čo sa vyrábalo ešte v roku 1999, kde je ešte iný nárazník, iné svetlá...
Ďakujem za odpoveď a ešte raz sa ospravedlňujem!
mefo111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.03.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mefo111 »

Ako som spominal,lemy blatnikov pasuju urcite ale ak mas Pajero bez plastov caka ta bud vrtanie do blatnikov a podblatnikov,co by som asi nerobil,skor prilepenie nejakym karosarskym silikonom o falce plus prichytenie z vnutra blatnikov skrutkami ako original.Plasty na naraznik som si nie isty,to som este nemenil ale ako som vcera porovnaval,tak su odlisne,takze tie musis zohnat z facelift modelu.Pozri v polozke nahradne diely alebo Polsko,tam je toho kopa
magic8
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic8 »

:300f:
Ďakujem pekne za odpoveď, moc si mi pomohol. Na mojom aute boli tie lemy originálne, len sa zlomili, keď sa auto vyšmyklo z cesty. Tak stačí iba zohnať lemy! Super :2f93: . Síce na toto auto ani to nie je jednoduché.U nás som nikde nenašiel, pozeral som už aj tu na stránke náhradné diely aj allegro.pl. Našiel som niečo v čechách aj v maďarsku, tak to skúsim nejako cez nich. Ďakujem ešte raz! :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní