Mercedes W164- vymena prednych vankusov Airmatic

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mlpineta
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.04.2015 13:37
Zdieľať na Facebook

Mercedes W164- vymena prednych vankusov Airmatic

Príspevok od používateľa mlpineta »

Ahojte, potreboval by som kontakt na dajakeho sikovneho mechanika/servis kde by mi vedeli prehodit predne vankuse na MLW164 za rozumnu cenu. Auto mi pada na nos za 2-3 dni, tak to riesim skor kym to "buchne".Vankuse som si zohnal... cestujem po celej SR, takze sa mozem zastavit hocikde..vraj sa to da na pockanie??
Diky
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Som z Kosic a predavam vzduchove vankuse na taketo auto.
Predny stoji 300 eur.
Vymena 50 eur za kus,robota asi na 2 hodiny.
Ak mas zaujem zavolaj mi:0905324057
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

m.f.
V pohode cena za robotu - tá cena platí aj v prípade, že si chlapec donesie vlastné vankúše?
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

A prečo by mala byt ta cena ina? ci sa inak narobi na vankusoch , ktore si prinesie majitel vozidla? Vysveli mi, preco si majitelia servisov pytaju ine ceny ked si clovek prinesie vlastny material? Mne to vychadza len preto, že chce zarobit dvakrat, raz na robote a druhykrat na nahradnom diele. Samozrejme že by nikto nespekuloval s nosenim nahr. dielov do servisu, ale ked si ja dokažem kupit trebars olej za 30 Euro, prečo mi ho servis naučtuje za 50 euro + praca ? Ked aj tak už zarobi na množstevnej a odberatelskej zlave? co by mna vobec netrapilo aku zlavu ma servis, ale nech mi naučtuje cenu taku za aku si ju dokažem kupit aj ja. Ale nie navysit cenu dielu o 30% za aku si ho kupim aj ja a este si pytat za pracu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných