Mercedes W221 - vybíja batériu

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Mercedes W221 - vybíja batériu

Príspevok od používateľa milan209 »

Poprosím o radu. Niečo mi míňa zadnú batériu. Je tam 10 A - 15 A odber po odomknuti a zapnutí vnútornej elektroniky - kľúč do prvej polohy . Nemal niekto podobny problem? Neviem to už asi mesiac nájsť. Hľadáme to ako ihlu v kope sena. Odpajame riadiace jednotky a tak dookola. Pls dajte nejaky tip / alebo ak to niekomu robilo / čo to može vybíjať. VĎAKA.
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: MB W221 vybíja batériu.

Príspevok od používateľa Emfo »

W221 jeden bolo prve auto, ktore pri zacati diagnostiky si vyzadovalo pripojit normalne tam je poziadavka dat auto pod zdroj nie pod nabijacku ale zdroj, tam su velke odbery, vela elektroniky a vela veci je zivych uz len otvorenim auta a pridavaju sa v kazdej polohe kluca. Je reklamacia k tomu, ze sa vybija bateria s klucom v prvej polohe?
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Re: MB W221 vybíja batériu.

Príspevok od používateľa milan209 »

ano. to ma trápi že v prvej polohe je taký odber. Alebo aoo hovoris ze sa tam kopwx elektroniky spušťa podľa teba je to normalny odber pre toto auto?
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: MB W221 vybíja batériu.

Príspevok od používateľa Emfo »

Ja si myslim, ze je to uplne v poriadku. Uz akonahle sa odomkne auto aktivuju sa potrebne jednotky a ziju a maju odber. Ak je zapnute zapalovanie kludne moze byt odber 30A ak je napojena diag. bez toho aby nieco extra sa spustalo. Preto tam je upozornenie, ze auto musi byt pripojene na zdroj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných