Mercedes w220 s320cdi - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

triskacmc
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 16.05.2010 13:03
Zdieľať na Facebook

Mercedes w220 s320cdi - skúsenosti

Príspevok od používateľa triskacmc »

prosim majitelov tychto vozidiel o rady a postrehy ohladom kupy poruchovost dobre a zle vlastnosti atd. dakujem
akakaka
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.06.2007 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akakaka »

Ahoj. Vozba v S-classe je neskutocne krasna, pohodlna aj ked pojdes 200 nic necitis vdaka super podvozku ci to uz airmatic, alebo ABC. Neviem ci chces pred alebo po facelifte ... Osobne som mal len benzinove ... Naftove mi neodporucili ani chalani z MB ... Ja by som siel len do benzinaka najradsej S 500 ... Co sa tyka poruchovosti kazi sa to ako aj ine auta vsetko zalezi na predchadzajucom majitelovi ! a na pocte KM . Diely sa daju zohnat v Polsku o 70% lacnejsie ako na SK. ibaze nie su samozrejme nove ! Ale dovolim si tvrdit, ze ak by si porovnaval A8, 7 toho roku tak W220 nesiahaju nikde ...!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hlavne v poruchovosti mu nesiahaju nikde lebo majitelia bmw sa zdravia na cestach ale majitelia mercedesu nie lebo sa pozdravili uz rano v servise :d :D No a teraz podte do mna mercedesaci lol Ale inak vozenie je to super veru, len si ho treba uzivat kym to jazdí
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Nejaké témy tu už u tomto aute riešené boli...treba to trošku prelistovať než to tu písať zas celé odznova. Len tak ku tomu BMW...pekné auto, len sedmičiek povedzme z obdobia okolo roku 2000 už vlastne moc ani nejazdí. W220-ky stále vidno na cestách, ale sedmičku takú starú akosi moc nie...tak neviem o tej spoľahlivosti ako to je :)
akakaka
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.06.2007 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akakaka »

Tak ako pise camry. A Patko mal si to auto ked tak pises, alebo si to cital niekde na fore, kde niekto mudry napisal, ze sa to stale kazi? Samozrejme, ze nie su bezporuchove aj nove auta sa kazia ... Ale nie v takej miere ako pises ty.
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Neber to akaka tragicky....Paťko myslel to predtým ako humor. ten vtip je všeobecne známy...a si ho aj v tom servise ako majitelia hovoríme, lebo máme prémiovku a tá sa občas kazí....a rovnaký vtip si hovoria aj majtelia BMW....zvlášť, keď im vcucne motor škrtiace klapky, ktoré nemajú moc vychytané :)
akakaka
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.06.2007 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akakaka »

Ja nemam nic proti BMW, ale hovorim si to ako niekto mudry niekedy pvoedal- auta sa delia do dvoch skupin mercedesy a tie ostatne :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných