Mercedes W210 - profi oprava po nehode

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Mercedes W210 - profi oprava po nehode

Príspevok od používateľa hamer »

Nazdar chlapci,
pred casom som mal nehodu so starym drakom W210 300TDT (pozri tu: http://mercedes-e-trieda-t.autobazar.eu ... 09463.html)
Auto som bol rozhodnuty predat - burane. Kedze nikto nevola (a za 1000 ho nedam), auto stoji u chlapca vo dvore, na vychode krajiny.

Uvazujem preto nad moznostou dat ho opravit a dalej uzivat.
Pytam sa preto:
Existuje clovek, ktory dokaze opravit mojho okana ? Opravit myslim profi pracu, nie polepit na kolene...
V jednej osobe alebo na jednom mieste hladam: Karosarsku robotu-vymenit diely aby presne licovali. Lakyrnika aby nebolo vidno "sekacku" na striekanych dieloch a auto nekorodovalo. Mechanika aby vymenil co treba menit a nech sa viem spolahnut (...ze nezabudol dat sk-pasku na IC....)

Za kvalitnu robotu sa plati-tymto sa v zivote riadim a akceptujem to ked je tomu tak aj v reale !
Uvazoval som dat auto komplet spravit do MB. No nie esom si isty ci sikovny chlapci robia na ineho... Kto je sikovny ma vlastny biznis myslim si. Skuste pripadne dat typ.

Vase nazory ci ponuky piste sem, do SZ alebo rovno volat na cislo v inzerate. Vdaka.
Naposledy upravil/-a hamer v 17.08.2011 19:05, upravené celkom 1 krát.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

skoda ze si tak daleko..vedel by som o cloveku, ktory by to urcite zvladol tak, ze nikto nezbada, ze bolo burane..

ale teda milan je z novych zamkov...nakoniec, chodi aj sem na forum..

ked zratam naklady na material, tak Ta to vyjde cca 1000 eur...

blatnik 60 eur
zadny blatnik cca 120 eur
svetlo predne cca 50 eur
zadne cca 40 eur
kapota 120 eur eur
naraznik predny starsi model 80 eur
zadny naraznik cca 80 eur..
chladice a predna stena cca 350 eur...
plus nejake drobnosti..

no a plus praca...

ak vies ze je to v top stave inak, oplati sa oprava...tie auta sa pohybuju v dobrom stave okolo 2500-4000 eur..
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

scorpi4 napísal: ...skoda ze si tak daleko... ...vedel by som o cloveku, ktory by to urcite zvladol tak, ze nikto nezbada, ze bolo burane... ...milan je z novych zamkov... ...nakoniec, chodi aj sem na forum... ...tie auta sa pohybuju v dobrom stave okolo 2500-4000 eur...
Diky chlape za nazor aj za typ. Pre mna nie je vzdialenost MI-NZ daleko...
Zaujimave este, ze nikto iny nenapisal ani nevolal...
Co sa taky ceny S210 300TD je rozdiel v SR a DE. V DE treba na zachovalu tak od 5000E hore.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ano to viem..v DE su W210 cenene..a dost...sam som prekvapeny mnohokrat...

kazdopadne, napis mhlavatemu...do SS..teraz riesi auto tiez jednemu mojmu kamosovi...casto vyuzivam jeho sluzby, ked su tu "odbornici" mimo obrazu..myslim klampiarina a tak..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Že sa jepi nachádza pred zavináčom tvojej emailovej adresy je asi len náhoda, že? :-)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:40bd:

nero, nic v zlom, zvacsa mazem telefonne kontakty, zvlast ked niekto robi priamu reklamu sebe, ale teda toto ma pobavilo, a teda to necham tak... :d :D

Hamer, no len pre ten spas, skus to..mas to pobliz, referencie si zistit budes urcite vediet...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

no, nejake to auto som uz videl, ver mi, ze mne sanka len tak nespadne.. :d :D

kazdopadne, robota hovori sama za seba...a to je dolezite...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Kde tam vidíš posmievanie?! Ja tam vidím len to, že mu nespadne sánka lebo pár áut už opravených videl...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takze aby sme si to ujasnili...

NIKDE som ani len naznakom nedal najavo nejaky posmech...NIKDE!!!

cize nechapem, o com to pises..smias som sa na tom, ako si sem zavesil svoju reklamu..po spravnosti by som ju mal zmazat...alebo ini moderatori fora...to vsak nie je ucelom fora, ide o pomoc inym clenom..nikdy som sa zo ziadnej prace nesmial, a nikdy som nesudil pracu nikoho, ak som ju nevidel na vlastne oci..cize ja nijako nespochybnujem Tvoju pracu...

tak Ta poprosim do buducna, aby si zvazoval, co napises..najma v suvislosti s obvinenim niekoho...kohokolvek..

myslim, ze som jasne napisal Hamerovi, ze to ma k Tebe blizko, nech sa s Tebou dohodne..

a ze mi nepadne sanka?

prepac, ale uz som par rozbitych, a nasledne opravenych aut videl, nie je dovod, aby mi padala sanka kvoli opravenemu karu...akemukolvek...

vsjo...

a ospravedlnujem sa, ze mam dobru naladu a proste sa rad smejem..

teraz vsjo... :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných