Mercedes W163 - TV a Navigacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Witore
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06.11.2008 17:21
Zdieľať na Facebook

Mercedes W163 - TV a Navigacia

Príspevok od používateľa Witore »

Zaobstarali sme si MLko r.v. 2005... komplet vybava takze na commande je napisane aj TV aj Navi...ale ked stalcim tv tak napise ze TV not found :D cize asi treba to nejak odblokovat lebo tuner by to malo mat od vybavy...tak ci mi nevie niekto s tym poradit..a druha vec sa tyka takisto tejto oblasi... nieje niekto kto by mi napalil CD do navigacie? alebo dal odkaz na nete kde sa to da stiahnut...zaplatim aj za dobierku v pripade napalenia :)
Dakujem.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

navi Ti nepojde napalene..teda nie napalene beznym sposobom..
co sa tyka TV, mam pocit, ze to je este analog. prijmac, cize tiez uz nepojde, preto ho nenacita...
clk320
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W163 - TV a Navigacia

Príspevok od používateľa clk320 »

TV not found pise na COMAND-e aj mne, ale mne preto lebo nemam v aute TV tunner (musi ti ist este aj analog) takze sa pozri ci mas v kufri alebo kde to ma ML, ci to tam vôbec je alebo si to dotycný nevybral. Inak uz sa daju za fajn cenu kupit aj digitalne tunnery na COMAND.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Ja mam tiez tam mam COMAND ,pise na nom okrem ineho aj TEL. a VIDEO a ja neviem to video co znamena ,filmy DVD ci co to je?
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Navigacne DVD sa napalit da aj pojde, musi byt na DVD+R, o navigacii som dnes pisal v niakej predchadzajucej teme.

Co sa tyka DVD/TV musis dokupit bud original tuner alebo mudul ktory tento tuner emuluje na ktory pripojis univerzalny DVD prehravac alebo tuner alebo vsetko v jednom. Pokial to cele ma mat vyznam tak potrebujes este modul odblokovania obrazu, nakolko ti to vsetko pojde len za statia. Prostrednictvom modulu ktory emuluje originalny tuner mozes ovladat niektore pripojene zasiadenia priamo tlacidlami hlavnej jednotky.

Pokial si rozhodnuty tak si na tuto srandu priprav nieakych 700 - 800 EUR, ja to osobne mam namontovane takze ta cena nieje strelena len tak z brucha a je to cena len za material, montaz som si robil sam.
Witore
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06.11.2008 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Witore »

marek4 napísal:Navigacne DVD sa napalit da aj pojde, musi byt na DVD+R, o navigacii som dnes pisal v niakej predchadzajucej teme.

Co sa tyka DVD/TV musis dokupit bud original tuner alebo mudul ktory tento tuner emuluje na ktory pripojis univerzalny DVD prehravac alebo tuner alebo vsetko v jednom. Pokial to cele ma mat vyznam tak potrebujes este modul odblokovania obrazu, nakolko ti to vsetko pojde len za statia. Prostrednictvom modulu ktory emuluje originalny tuner mozes ovladat niektore pripojene zasiadenia priamo tlacidlami hlavnej jednotky.

Pokial si rozhodnuty tak si na tuto srandu priprav nieakych 700 - 800 EUR, ja to osobne mam namontovane takze ta cena nieje strelena len tak z brucha a je to cena len za material, montaz som si robil sam.
Ono ta telka nieje az taka podstatna to je skôr taky rozmar, skôr ked clovek caka pred umyvarkou a pozera, alebo ked boli MS v hokeji a som bol rad aj za kazdy obraz ktory som videl ked som stal na krizovatke, a za jazdy aspon zvuk :D

Tak a k tej navigacii, ak teda sa da napalit, nepoznas niekoho kto by mi to napalil? alebo aj nejaky odkaz na nete skadial to stiahnem? :) inak ak som dobre pozeral na nete na inych forach tak by tam malo ist CD a nie DVD ale mozno sa mylim...lebo je to este stara verzia COMMAND 2,0.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

nechce sa mi to znova rozpisovat, pozri si starsie prispevky tam to mas popisovane, tvoj system je ale odlisny ako napriklad v Eclasse W211 takze neviem ci ti tam idu tie iste CD, vyhladaj si to v google podla modelu auta napriklad W163 command navigation disc.

Taktiez do w163 isli rozne generacie navigacii pred faceliftom a po, teda aspon myslim.
V starsej S - klasse bola stara ako v ML W163 a potom ku koncu nova ako v E - classe W211
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných