Mercedes w123 200D - zlepšenie akcelerácie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

díky nero 5 je tam origo diferák ten má pomer 3,95 tuším moc v tom nevyznám a v tých tiahlách moc tiež nie to je ten problém a na druhej strane som asi najmladší pianista mám len 20 :d :D takže sa do toho moc nevyznám ale snažím sa do toho prísť
jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

no nechám to ja asi tak nero, v kopcoch ani teraz to neni bohvie čo :D a tím predbiehaním viem očom hovoríš mám to odskúšane :) asi na tom motore urobým len nejaký optický tuning je to fajn motor má nabehané 193 000 čo si myslím neni vela až natú lenivosť le to fakt dobrý voz
jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

no moje je už kus upravené ak by si chcel foto môžem zaslať predný spojler zender, dvojitý výfuk, aj prahy tie mu kus uberajú ale mne sa páčia a na boku auta čierne pruhy no a maska a svetlá lakované do čierna, a lak na aute mám niečo vyše roka takže karoséria je bez hrdze :) už asi sa len do interieru pustím no a vyladenie auto hifi
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

jarow123 napísal:no nechám to ja asi tak nero, v kopcoch ani teraz to neni bohvie čo :D a tím predbiehaním viem očom hovoríš mám to odskúšane :) asi na tom motore urobým len nejaký optický tuning je to fajn motor má nabehané 193 000 čo si myslím neni vela až natú lenivosť le to fakt dobrý voz
Na MB 123 len 193 000 km? never tomu ( to skôr pridal na koniec jednu nulu) ale ani to nerieš ten motor je pracant.
mal som take r.v. 83 a malo milionšestotisíc a ver že som ešte v zime pri mrazoch rozťahoval kolegov čo mali o moooc mladšie auta.

Inak ti fandím a som rád keď sa nájde ešte niekto v tvojom veku čo si kúpi klasiku a venuje sa jej. čo sa týka uprav daj pozor aby si to neprehnal lebo to fakt deduška od MB skolí.( mám na mysli po dizajnérskej stranke)
jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

ver tomu Deep ten voz mal takmer odnova moj starký takže kilometre sú poctivé to auto iba v garáži stálo zimu nepoznalo dlhé desaťročia , takže je to jedno s najmenej najazdenžými km na SR si myslím a potom ho jazdili rodičia no kupili sme novšie auto a ostalo mne a je to ročník 76 s 193000 km :zg282:
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

jarow123 napísal:ver tomu Deep ten voz mal takmer odnova moj starký takže kilometre sú poctivé to auto iba v garáži stálo zimu nepoznalo dlhé desaťročia , takže je to jedno s najmenej najazdenžými km na SR si myslím a potom ho jazdili rodičia no kupili sme novšie auto a ostalo mne a je to ročník 76 s 193000 km :zg282:
tak to ti zavidim take dedičstvo po starkom :2f93:
a myslím že to nie je jedno s najmenej najazdenými KM v SR ale je to asi jediné s tak málo KM v SR čiže ak sa oňho budeš pekne starať potom ma to auto asi prežije :zg282:
len tak pre zaujimavosť hoď link na foto
jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

tu je niečo Deep napíš do goole Mercedes club.cz potom na tej stránke choj na naše autá a vyber model w123 a tam bude žltá 200D to je moj . tie prahy sa asi páčiť nebudu :40bd: ale mne sa celkom páčia mám tam viac foto pokukaj :zg282:
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

peknéééé.
maš pravdu tie prahy by som nemusel ale ja som v tom smere konzervatívny. Ale inak tam seknú tam a ked že sa tabe pačia tak nemám nič proti :2f93:
Prijmi jednu radu odo mňa. ak si ešte nevymenil prepadové hadičky tak to urob čím skôr, lebo ako som vydel na fotkách tak si niečim striekal motor a striekol si aj prepadaky tak to ti časom tie hadičky popraskaju. a tej žltej farbi na motore by som sa tiež zdržal, ale je to tvoje..... :300f:
jarow123
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.02.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarow123 »

no to sú už menené hadičky ale časom ich potom vymením zas ak bude treba :zg282: momentálne vylepšujem audio k 8 repro pribudnem subwoofer, potom už iba malé muchy vychytať ako nesvietiacú prístrojovku a ohladom tej prístrojovky by som chcel vložiť tam chrom. krúžky, ale ido to nejak rozobrať? myslím tú prístrojovku.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných