Mercedes W211 320 cdi - kolisanie otacok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marek-pb
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.05.2016 23:22
Zdieľať na Facebook

Mercedes W211 320 cdi - kolisanie otacok

Príspevok od používateľa marek-pb »

dobry den mam mercedes w211 320cdi 150kw mam taky problem ze pri rozbiehani mi trhne autom potom ked idem priklad 60km/h a dam dole nohu z plynu alebo idem na minimalny plyn tak mi kolisu otacky v tahu mi to nerobi aj to trhnutie ako keby z 1do 2 ked preradzuje ..bolo mi povedane ze snimac polohy vackoveho hriadela moze tomat taketo nasledky ? dik za info
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

Podobne som mal aj ja na BMW 550i (e60), v servise tiez podozrievali snimac otacok vackoveho hriadela. Nepises ci mas automat, ale z kontextu som vybral ze asi hej. Podla toho co popisujes, ja by som sa skor zameral na automaticku prevodovku. Kolko ma auto najazdenych, kedy, ako casto si menil olej v prevodovke?
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

áno...Táto závada to môže robiť. Netreba o tom špekulovať. originálna diagnostika dokáže na 100% potvrdiť ak by to mal byť tento snímač. Alebo povie o inom probléme. Ak by to bol tento snímač, tak je ideálne meniť obidva. Snímač vačky aj kľuky. Originálne stoja spolu znesiteľných 270 eur..Z druhovýroby Hella, Bosch sa dá zmestiť do smiešnych 160 eur.
Ale každopádne treba najskôr kvalitnú diagnostiku.
matos69
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 31.05.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matos69 »

Kludne to moze robit aj hydrimenic.casta zavada u 211tiek.treba urobit diagnostiku pocas jazdy a odpojit hydromenic ked to zacne robit
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

snimac vacky a kluky nesleduje napr.preradenie z 1 do 2, skor by som sa pozrel na prevodovku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných