Mercedes w 220 - zadny fukar

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Mercedes w 220 - zadny fukar

Príspevok od používateľa JARECKO »

zdravim potrebujem poradit mam v zadu fukar a z nicoho nic sa samo zapne ale ked to zapnem ja tak to nereaguje dakedy funguje normalne
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Spínač, relé, kontakty na poistke, konektory, káblovačka,samotný motorček ložiská alebo uhlíky....
JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JARECKO »

poistky prekontrolovane rele som nenasiel typujem na ten motorcek abo uhliky nevie dakto postup ako rozoberiem ten panel vzadu ?
JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JARECKO »

aha ale v zadu nikto vobec nesedel aj v zadu to bolo vypnute a zrazu to zaplo pridalo rychlost potom ubralo tak vyplo aj ked sedim v zadu a to zapnem dakedy to funguje dakedy vobec
JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JARECKO »

bolo to iba na obycajnej diagnostike tam pisalo bez zavad robi to castejsie pocas jazdy zapne samo tak vypne tak som chcel najst aspon ten ventilator nevies ci je v tej opierke?
JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JARECKO »

dakujem zatial a nahodou nemas tam este postup ako rozoberem tu stredovu opierku ? :D
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Tie mriežky výduchov sa tuším dajú vypáčiť a potom sú pod tým tuším také samorezné skrutky s torxovou hlavou. Ale nepamätám si to už presne. Len viem, že tá mriežka šla veľmi ľahko. odtiaľ sa to ako tak dá skontrolovať, ale v tomto prípade bude treba asi celú opierku dať dolu. Tam treba dať dolu tuším panel pri voliči prevodovky a potom ešte myslím popolník a dve hlavné skrutky sú zboku. Normálne sú schované niekde dolu a zboku je sedačka a nie je ich vidno. Pre odskrutkovanie je potrebné sedačky posunúť úplne dopredu.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Daj to na poriadnu diagnostiku, ta ti povie viac, takto je to tipovacka...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja myslím, že napokon to ani závada nebude.Len skrátka automatika to reguluje podľa seba . Ak je dvojzónová ako tu už dakto písal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných