Mercedes w202 - naprogramovanie kľúča po výmene batérie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

driffter184
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11.12.2007 02:16
Zdieľať na Facebook

Mercedes w202 - naprogramovanie kľúča po výmene batérie

Príspevok od používateľa driffter184 »

ahojte, chcem vymeniť batériu v diaľkovom ovládači na Cčku, 180T,

mám iba jeden kľúč a preto nechcem aby mi po výmene baterky nefungoval... bol som v kľúčovej službe, či mi spravia druhý kľúč, ale nevedia ho urobiť (imobilizér tam nie je, ale nevedia programovať centrál na DO), dokonca ani nemali jednotlačidlovú vystreľovačku... poraďte, ďakujem
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Mas tam casovy limit od vybratia baterie dokym sa ti nerozkoduje kluc (tusim je to 30sek-60sek) ako Meciarove CDcko.
Ale to neviem naisto, resp co viem naisto MB 2x kluc 200-400 eur. Alebo to daj spravit rovno im...
driffter184
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11.12.2007 02:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driffter184 »

je to ešte kľúč s infra... problém je ten, že nie vždy mi to nasníma a musím byť veľmi blízko pri aute a mieriť to na spätné zrkadlo, kde sú kontrolky, aby auto vôbec odomklo, preto chcem meniť batérie... čo sa týka toho kľúča, našiel som ich na ebay aj na aliexprese, tak som rozmýšľal, že ho za pár eur objednám z číny a za 12 eur mi to vyrežú aj v tescu... problém bude iba s programovaním... prípadne poraďte ako to poriešiť, nechce sa mi dávať 200 eur za kľúč... a ďalšia vec, na kľučke nemám dierku na kľúč, ale sú tam len dve ledky, jedna bliká keď zamknem, druhá keď odomknem... takže neviem naozaj ako by som riešil to programovanie... asi jedine cez spínačku, ako ste to písali, len trochu sa toho obávam
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní