Mercedes W 203 - ako vypnúť signalizáciu pásov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mmll
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.02.2010 17:58
Zdieľať na Facebook

Mercedes W 203 - ako vypnúť signalizáciu pásov

Príspevok od používateľa mmll »

zdravim Vas, pani chcem sa opitat neviete poradit ci sa da vypnut zvukova signalizacia nezapnutia pasov? Dakujem
Naposledy upravil/-a mmll v 20.04.2011 09:18, upravené celkom 1 krát.
spisi
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 30.04.2008 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spisi »

alebo ak ti vadi pas poza sedadlo, tak si zozen "zaslepku". u taxikarov som to videl, ak sa nechces priputat v taxiku, tak tam zalozi tu zaslepku, aby to stale nekvicalo :4090: skus sa spytat ich, odkial to maju...
julo600
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 19.05.2009 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa julo600 »

rozbehnut na 90 km/h a supnut o strom - vypne sa pipanie a mal by sa zapnut Air-bag - napis ci sa zapol
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

Vpnú Ti to v servise Mercedes cez diagnostiku.....
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Ja mám z nejakej starej haraburdy len tie oká z pásov. Pás poza sedadlo má nevýhodu, že si ho nestihneš zapnúť "keď treba"

Alebo diag
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

kaskaderTN napísal:Pás poza sedadlo má nevýhodu, že si ho nestihneš zapnúť "keď treba"
Napr. pred nehodou, že? :angry:
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

cicmanec napísal:
kaskaderTN napísal:Pás poza sedadlo má nevýhodu, že si ho nestihneš zapnúť "keď treba"
Napr. pred nehodou, že? :angry:
Preto sú tam tie úvodzovky, ale v podstate som aj čakal konkrétne od teba takúto nejakú reakciu
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

u mňa na chevrolete stacči keď zaradim spiatocku a potom to už nepiska pokial sa nepostavim zo sedačky ale keď otvorím dvere
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

V samotnom zámku kam sa strká spona pásu je mikrospnač a od neho by mali ísť dva kábliky (teda jeden 2žilový )stačí ich prepojiť a auto si myslí že je pás zacvaknutý a nebude signalizovať...aspoň teda to tak býva na autách robené...možno že MB to má nejak inak....
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

..aby si o mesiac nepisal na nejake forum o zdravy ako skrit vyvod a kde su lacne tasticky na hovna ked mas vyvod spraveny... :4012:
..horse power is more than bird power - top down..!
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Ak potrebujem auto len preparkovať, vyjsť z dvora, garáže...ap. tak vydržím chvíľku aj to pípanie. Ak už idem do normálnej premávky, najefektívnejší spôsob umlčania signalizácie je zapnúť si pás. Iné situácie neviem či sa vôbec vyskytujú. Iba ak by si mal výnimku zo zdravotných príčin. Poznám pár takých. Ale každý to má od známeho lekára pre "dobrý" pocit, že môže dokázať policajtovi že jemu pokutu nedá :d :D
Tým sa nechcem dotknúť toho, kto na takú výnimku naozaj má dôvod.
doktor75
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14.10.2009 00:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doktor75 »

Vy všetci ktorí ho ti kritizujete si vstúpte do svedomia či si vždy zapínate pásy ak sa motá po meste a vystupuje z auta každých 300 metrov tak sa mu nečudujem že chce vypnúť to pípanie. Ste tu veľkí mudrlanti iba nahánate počet príspevkov a rada od vás dokopy žiadna.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja sa tiez nezapinam po meste tak ako drviva vacsina autobusarov taxikarov a roznasacov pizze uz 3/4 roka. Ano som si vedomy toho ze okrem pokuty ohrozujem aj svoje zdravie ale ked kazdu chvilu pri mojej praci nastupujem a vystupujem tak jednoducho sa nepriputavam. A samozrejeme ta signalizazacia sa da vypnut cez diagnostiku :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Doktor75, tak ja mám tých príspevkov naozaj kvantum :d :D
A pás si zapínam naozaj vždy. Dokonca aj vtedy, keď je nad slnko jasné že ma nemá kto skontrolovať. Jednoducho zvyk, automatické pohyby. Sadnem, zapnem zapaľovanie, zapnem pás, akurát za tú dobu čerpadlo natlačí palivo, zhasnú kontrolky, štartujem. Skús si odkontrolovať ako dlho to asi tak trvá. A vyrážam do premávky, napospas stovkám frajerov, pre ktorých predpisy znamenajú zbytočnosti. Ktoré je nutné ignorovať. Prípadne hľadať zložité spôsoby ako ich obísť.
Naposledy upravil/-a chocho v 22.04.2011 16:07, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných