Mercedes Vito - občas zatepla vypne motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

opelcars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 09.01.2007 10:58
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Mercedes Vito - občas zatepla vypne motor

Príspevok od používateľa opelcars »

Mam mercedes vito 2,2cdi, r.v. 2003, a problém ktorý by som rád vyriešil. Raz za čas t.j. raz za 2-3týždne mi vypne motor za tepla a nejde nastartovať. Musím počkať pokým vychladne a potom ide zase bez problemov za tepla aj za studena. Nemáte niekto skúsenosť čo by to mohlo byť?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

presne toto mi robil medved 2.2cdi sportcoupe (mal original 53000km). Odvtedy som dost zanevrel na tu hviezdu na kapote. Ved kto by nie ked som sa dal predbiehat v kopci kamion a v polovici mi zdochol motor? Moje trenky vtedy ostali dost v neistote. Na druhy den som ho predal, šlak ho traf aj s mercedesom. Riesili to kadejaki odbornici aj neodbornici ale nikto nevedel co to je. Skratka ten idiot zdochol a kym nepostál par hodin tak som mohol na nom aj tri baterky vybit a neodpalil
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Kontrolovali vsetko,od filtrov,nadrzi,vstrekov,priechodnost palivovej sustavy,cerpadla,čidiel a co ja viem coho vsetkeho. Na diagnostikach aj troch neukazalo nikdy nic. Aj v mercedese sa to vystalo dva tyzdne. Vsetko bezvysledne. Ja som to uz potom neriesil, ked ti zdochne v kopci vedla kamiona asi v 120km/h motor na vraj spickovom aute a citis ako ti servo a brzdovy pedal tvrdne, na pristrojovke vsetko svieti blika a do toho zacne ten kamion trubit lebo nechape co to vystrajas tak by ti aj 2.0tdi v nudzovom rezime bol spasenie
calfa1
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.12.2007 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa calfa1 »

mne to iste robi na 2,3d vito ale to je stary rok 97cca
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných