Mercedes Sprinter 315 CDI valnik - kúpa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

halifaxs4
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.12.2010 14:05
Zdieľať na Facebook

Mercedes Sprinter 315 CDI valnik - kúpa

Príspevok od používateľa halifaxs4 »

Ahojte. Mám na Vás otázku. Otec chce kúpiť valnik Mercedes sprinter 315 CDI ten novy model rv:2008..Je kupované na Slovensku má teraz najazdených 530000km..nevieem ci aj tento údaj je originalny ide mi hlavne o stav auta aby este zopar rokov vydrzalo jazdit bez toho aby sme museli menit motor alebo aby sme museli robit GO motora.Potrebuje to do firmy na vozenie materiálu a občas jazdy mimo SR. Boli sme auto pozriet, vypadá dobre má známky opotrebovania ale to neni problem. Naštartovalo v pohode aj radí dobre. Podla vas naco si treba dávat pozor alebo koho by ste mi odporucili aby sa na to pozrel somnou este pred samotnou kupou, popripade kto by vedel zistit v akom stave je motor, tlaky odmerat a co ja viem co este...som z okresu Komárno...
durk6
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.12.2008 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durk6 »

lepsie slabsiu 311 alebo 313 pripadne 5 valec 316.
Na 31ť je strasne maly agregat 2.2 cdi su casto problemy s klukov a ojnicnymi loziskami. Je vela sprinterov 315tiek za dobre prachy ale bud to zo zadretymi agragatmi alebo tesne pred smrtou. Pozri si na nete kolko sa ich predava s poruchou motora. napr v pl, de, cz
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

315 cdi určite nie !!! Ak tak priplatiť a hľadať 318CDi alebo potom starý model do roku 2006 tam kľudne aj 311-313 CDi pripadne 2.7 CDi (316) .

Inak na šoférovanie super auto len škoda tej spoľahlivosti 2.2 CDI po roku 2006 :-( . Osobne by som radšej bral Ducato alebo ešte lepšie Master/Movano či starší 2.5 DCi alebo new 2.3 DCi
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných