Mercedes SLK - demontaz klucky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

enduro888
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Mercedes SLK - demontaz klucky

Príspevok od používateľa enduro888 »

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako demontovať vonkajšiu kľučku na šoférovej strane (mercedes slk r170) ďakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Presne netuším , a možno sa v tomto konkrétnom prípade mýlim, ale všeobecne tieto veci zvyknú byť riešené že zvnútra dverí sú nejaké šrouby...takže v prvom rade tapacír dole.
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

Nefungovalo mi el. okno pri vodicovi/myslim 100e asi/ Dal som to sukromnikovi spravit. PLATIL SOM 10EUR/vraj boli len zlomene kable. OPLATI SA TI S TYM ROBIT /to je otazka/
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

VLADY napísal:Presne netuším , a možno sa v tomto konkrétnom prípade mýlim, ale všeobecne tieto veci zvyknú byť riešené že zvnútra dverí sú nejaké šrouby...takže v prvom rade tapacír dole.
Ano mýliš sa...pri demontáži klučky netreba demontovať žiadny obklad. Otvoríš dvere,z boku dverí pri klučke väčšinou býva krytka,tu vylúpneš,pod ňou je zaisťovací červik zámku,ten povoliš aby si vybral zámok a potom aj klučku.Tak je to v koncerne-alebo to daj niekomu spraviť a netráp sa s tým..
enduro888
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa enduro888 »

potom som na to prišiel včera, nezbadal som tu dierku pod gumou tam je šrobik na imbus čo drží zámok, ale ďakujem za rady aj tak :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných