Mercedes ML320 benzin/plyn - neštartuje ☺

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

b1a3b
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.07.2009 17:27
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML320 benzin/plyn - neštartuje ☺

Príspevok od používateľa b1a3b »

Zdravim, neviem prist na chybu tak sa obraciam na vas.... nestartuje mi ml-ko....normalne som na nom prisiel domov vypol som motor zamkol...za 2 hodiny sadne otocim klucom a tocilo vobec ziadna snaha chytit....kde moze byt problem?!? dakujem
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

a motorom ti pretacalo ? ci len neodpalovalo ale tocilo
b1a3b
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.07.2009 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa b1a3b »

len toci motorom..neodpaluje....vcera som bol na diagnostike s tym a ziadnu chybu nevyhodilo..tak neviem v com moze byt problem...
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

Benzinu mas dost ?

Zacni tocit klucom, nech sa motor toci. Po neuspesnom starte demontuj aspom jednu sviecku na motore, a pozri ci je mokra, ci sa do motora dostava benzin ...

Pokial mokra je, tak nejaka elektronika nedovoli odpalit, napriklad snimač otačok alebo podoobne.

Pokial su suche, tak nejde palivo, takze cerpadlo, filter, potrubie, treba skontrolvoať....
felda074
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 31.05.2005 00:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa felda074 »

asi 3 mesiace dozadu som riešil tento problém na mojom ML320 benzin plyn... Pridem k nakupnemu centru, vypnem motor a za hodinu už len točil, ale nechitil. V servise mi vyčistili kontakty na benzinovom čerpadle, boli odhnité a auto odvtedy šlape ako má... Inak moja skusenosť, ak nemáš v nádrži aspon 8l benzínu tak auto takisto nenaštartuje. Neviem či to len moje alebo...
a takisto na diagnostike nehadzalo žiadnu chybu...
b1a3b
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.07.2009 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa b1a3b »

Skusil som obe veci najskor som zistil ze ani cerpadlo nezoplo...tak som vycistil kontakt a aj rele... a chytil..tak neviem teraz v ktorom to bolo...ale dakujem..aspon nechodim peso =D
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Kubo-napis mi konkretnejsie tu zavadu,lebo mi to nestaci.Mozes aj do SS.Rok vyroby kod motora atd.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

b1a3-diagnostika neukazuje vsetko,treba citat aj medzi riadkami.Napriklad MBstar to urcite odhali,da sa s nim vyskusat uplne vsetko.
jackie122
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 08.09.2006 14:13
Zdieľať na Facebook

Prosim o radu

Príspevok od používateľa jackie122 »

dobry dnes mi sciplo mlko stym istym problemom a neviem kde zacat s hladanim chyby ked momentalne nastartuje nadvore a ide len sa bojim ist dalej lebo scipne a uy nemusi nastartovatdakujem vopred za rady pani.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných