Mercedes ML W 163 - vypína 4,5,6 valec

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erixo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 20.07.2006 17:42
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML W 163 - vypína 4,5,6 valec

Príspevok od používateľa erixo »

Ahojte..popisoval som moj problem v inej teme pod diag star Okr.To-NR-PN.nejake veci som pomenil pohol som sa trochu dalej ale motor mi vypina 4-5 niekedy 4-5-6 valec.menil som cerpadlo lebo odisla pumpa a vymenil som asi zbytocne lambda sondy 4ks aj ked sa zavada ustalila na tie 4-5-6 valce.po starte ide auto v pohode niekedy to vypne skor niekedy neskor pri roznych otackach a intervaloch.predtym to skakalo vselijako..rozne kombinacie.mal som to v 2 servisoch a nikto si s tym zatial neporadil.diag bola texa a bosch.chybne hlasenia P304,P305,P306ak ste mali niekto podobnu poruchu ozvite sa vopred dakujem. :28b7: :28b7: :28b7:
pnemcok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.08.2015 22:06
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pnemcok »

mam ML 163 3.2b a tiez sa obcas stane ze to takto zblbne. U mna bola hlavna pricina ze mam aj plyn a benzinove vstrekovace boli dost zanesene. Vyriesil som to tak ze som ich vybral a nechal spicky ktore rozprasuju celu noc namocenu v benzine. potom som to trosku oskrabal a kefkou vycistil. Dalsia mozna vec preco mi to blblo bolo napr pri jazde na plyn a plnej akceleracii. Zadne lambdy to neako zmiatlo a isiel na 5 valcov, bolo treba zastat a riesit. Este jedna vec, posledne som si to nevsimol ale asi mi zase odisiel jeden katalyzator, zase s tym ma problem motor nakolko je to V6ka cize ako keby dva trojvalce. Nikde nic, tak som sa do nho pustil, odpojil som zadne lambdy. Zacne svietit kontrolka motora a ziadna zmena ale po prejdeni asi 100km a viac startoch sa motor ukludnil. Ja mam len taketo prakticke co som vyskusal a ako mi to fungovalo. V servise sa nepodarilo tiez nic...Ani mercedes nemal jasny nazor co dalej ked som z niecim prisiel.

ak nieco som tu
erixo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 20.07.2006 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erixo »

Idem dnes do servisu tak uvidim co poriesime.
erixo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 20.07.2006 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erixo »

Idem dnes do servisu tak uvidim co poriesime.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných