Mercedes ML 350 - elektronika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML 350 - elektronika

Príspevok od používateľa ri69 »

Dobry den,mám mercedes ML 350 +plyn rv 2006 Takáto je chyba:auto ide normálne len vypisuje, ukazuje:najprv pípne parkovacie senzori,ukazuje červenu bateriu,vypisuje(po nemecky)ukazovatel osvetlenia je pokazeny,ked zaradím spiatočku zrkadlosa uplne vytočí alebo hore dole behá,ukazovatel oleja vadný,dsr sa vypne a takéto dalej vypisuje.alebo klíma sa vypne atd. ako keby na milisekundu nedostalo elektrinu.Ked sa vypne motor a následne naštartuje nič neni hlásene akokeby sa nič nestalo,a to isté aj ked sa napichne na org.počítač.ALE čO JE HLAVNEEEEE!!!!!!!TOTO VšETKO ROBí LEN VTEDY KED JE VONKU NAD cca 20-22 STUPNOV !!!!!Ked je chladno,všetko ide ako má!!!!!Alternátor bol nakontrole,všetko bolo skontrolovane,nová baterka malá,a teraz aj spínaciu jednotku menili.Nevedeli by ste mi pomôct????
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

A je to možné že baterka pri vonkajšej vyššej teplote by sa správala ako vybitá??
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Možné je šecko...tak jak kopec iných vecí, že je dakde dačo zlé ,nejaká súčiastka priamo na plošnom spoji dakde v nejakom module alebo v RJ tak jak blbý spoj dakde v konektore....studený spoj dakde na letovanom spoji konektora ....
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

Ešte niečo som si všimol,ked vypnem parkovacie senzori,tak pochvílke sa automaticky zapne,a to by malo robit len povypnutí a následne po naštartovaní.A ked ide klíma(ked sa samo nevypne),tak počut ako ventilátor sa spomalý potom zase sa zrýchli (auto ešte neni vychladené,takže neni to preto)aj vtedy to robí ked pustím len ventilátor bez klímy
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

mechanik ktory mi to robí hovoril že skontroloval uplne všetko,(mimochodom on opravuje len mercedesi)ale ešte sa nestretol takýmto,zatial aj on si zhána rady,a vonku čím teplejšie tým som viac na nervy
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

On robil predtým v MB 8 rokov a ja si myslím že ked začal sám tomu venovat,a nič iné len MB tak si kupil org. Ale zajtra sa ho spítam
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

Má to isté čo v org MB.Hovoril že to opravit sa dá len s vylučovacou metodou,po jednom vymienat tie moduli ale že to je finančne velmi náročne.Takže neviem?!
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

Takže velku bateriu sme vymenili na skušku za uplne novu,už dneska neukazovalo všeličo len jeden krát zasvietila červená baterka.A voltáž baterie ukazuje aj počas jazdy 13,7-13,8 (cviro123)
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

to sme pozerali,a práve to.ked auto bolo naštartované,všetko sme zapli,klímu,svetlá,smerovky,rádio atd.... Tak tam ten spoj bol horucí ale tak že prst sa dalo natom popálit! to je normálné? vzhladom na to že všetko bolo zapnuté?
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

Predvčerom nič,včera palubovku som mal ako vianočný stromek,červ.bateria,anzeige defekt,olej, osvetlenie,schlossfehler rukwandtur atd... Dnes "len" pri 60kmh ukazoval červenu zatiahnutu ručnu brzdu.Otázka:ked mi zajtra nebude skoro nič ukazovat(lebo po vypnuti sa to vymaže) a pôjdem na naj orginál diagnostiku:ukáže na tom niečo??? len aby som zbytočne nevyhodil 30-40 €
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

nevyriešili,chalan nema čas,dovolenka atd,a ja som mäsiar takže čo ja rozoberam to už neposkladá nikto (nerozumiem autám)
ri69
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ri69 »

zatial dik,dám vediet ako to dopadlo
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných