MERCEDES GLC 350E AMG - PLUG IN HYBRID

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Xentry ak ma niekto predbieha 90kou v dedine - tak nevidím krabicu na kolesách, ale arogantného zmrda ktorý sa snaží ostatným dokázať že je nadčlovek a čo on môže.
Ak sa to stane raz, tak si odplujem a niečo škaredé pomyslím.
Ale ak sú to opakovane na jednej trase v určitom čase stále rovnaké autá (a stále premiovky) tak to už velmi láka dať tomu konkretnemu poriadnu lekciu.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

mhlavaty napísal:Netreba sa prieť,aj my sme v mladosti považovali kadejaké veci za neskutočne dôležité.To prejde,kto dospeje jeho vec,kto nie tiež jeho vec.Dôležité je asi tak ako to že gróf Sentiványi mal bieleho koňa a Pálfy len osla.O pár rokov nebudú ani srnky tušiť či ste mali Feldu či Ferrari a vesmír to má u riti a väčšina tejto zeme tiež.Kto je idiot v reálnom živote je to isté aj keď sedí vo Ferrari,až tak je dôležité o čo sa priete
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Leon - ak sa ti páči nejaký obraz, tak si ho kúpiš, zavesíš do obyvačky a tešíš sa z neho. Ak si kúpiš Porsche GT3 tak ho na prívese vezmeš na okruh a tam zase jazdíš pre radosť.
Ale ak si kúpiš hocijaké auto s ktorým ideš do bežnej premávky - tak tam nastáva problém - lebo vždy si v kontakte a interakcii s ostatnými luďmi, ktorí tvoju radosť a nadšenie nemusia zdielať, dokonca im môže prekážať. :4012:
To nie je filozofovanie medzi nebom a zemou - lebo zlé vzťahy sú tu na zemi medzi nami luďmi a sú až príliš realne.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:A????? čo tým chcel básnik povedať ??? Na staručkom AXku som sa nikdy nedostal cez 5l, na francúzovi čo mám teraz sa nedostanem cez 8l - ale plynu. Lenže to nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Lebo zapnem vozík a je tam 12 litrov, lebo ho zoberie manželka a je tam 200 eur na servis :40bd: :40bd:
Jediná meratelná hodnota je celková suma čo dáš na to auto počas celej doby čo ho máš. Tam si treba premeriavať pipíkov.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

panriaditel napísal:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
No tak ma nahlás ked si "panriaditel"
Kde je zakázané reagovať na iný príspevok v téme ? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

lubos zimovcak napísal:Jergusko, apríl je taky normálny, ako si ho pamätám este za komanca, aj máj..
Že sa planéta otepluje, to vidí KAŽDÝ, bez klapiek.

Na Sibíri máš už teraz vyše 30 stupňov.., aj pri polarnom kruhu.

Bohužiaľ, sme to my, ktorí kupujú obludy typu X7, X5, Gl, Rover a podobne.

Detto v USA a inde.

Možno jediným riešením bude nakoniec naozaj obmedzenie rýchlosti podľa znaciek...

A až vtedy sa možno výrobcovia vrátia k normálnym autám, keďže nebude mať zmysel chovať 200-1500 koní :40bd: :40bd:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

lubos zimovcak napísal:Pedro, si ešte veľmi, veľmi mladý..... :40bd:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Pedro - ak si si nevšimol, tak v poslednom príspevku som celkové náklady vôbec nespomenul. Tie sú podstatné v mladom, alebo skôr produktívnom veku, keď náklady na vozidlo idú na úkor niečoho iného.
Ale ak si moj príspevok ešte raz prečítaš- tak sa dozvieš že na cesty nechcem preto lebo sú tam HLÚPI a ZLÍ ludia. :40bd:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:
hjundai napísal: takže nehrozí že sa nebudeme voziť. Budeme. Otázka je len ako na čom.
Na električkách a trolejbusoch. V UK stále rezonuje požiadavka zakázať súkromné vlastníctvo MV :40bd: :40bd:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Hjundai - ja mám obavy práve z tej komplikovanosti v kontexte s našimi servismi. 5 rokov je záruka, 10 rokov ešte povedzme, ale po tejto dobe baterka, polovodiče, atď.
Kdežto pri mojom 25 ročnom jednodrotovom diesli si ho akurát raz za pol roka postavím pred dielňu a navarím na diery ďalšie plechy. A kedže to plátam 2mm plechom tak ten vydrží.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:
panriaditel napísal:
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
No tak ma nahlás ked si "panriaditel"
Kde je zakázané reagovať na iný príspevok v téme ? :40bd:
Nahlásil som vás.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

@lochness @foter @Atlas
Tusim tu mate trochu roboty. A ked tak to presunte aj mimo Renault fora, ci?

Dik
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
stano31
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 19.06.2011 10:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stano31 »

odstavte niekto toho panariaditela lol , jo a nezabudni na mna reagovat citujem " vas diskusny prispevok nesuvisi so zadanou temou " koniec citacie.. :40bd: :40bd:
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

konecne panriaditel niekto kto tu urobi poriadok aspon stym co je v jeho silach, fakt nikhoo nezaujima ocov zivot a jeho stokrat obohrate zivotne pravdy a prihody asi to nezaujima ani nikoho v jeho blizkom okoli ked to tu denne vypisuje, je mi jasne ze to 90% ludi ani nedocita ale tak vlakno co ma 4 strany vyzera byt zaujimave a nakoniec 80% prispevkov clovek preskoci aby nasiel nieco podstatne... fakt sa tu clovek vela o autach nedozvie cest vynimkam a phlavaty a pod.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Fakyou a ak ti nedám prednosť na kruháči, potom ťa to bude zaujímať ?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných