Mercedes GL 320 CDI 2007/2008

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alexthegr8
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 24.02.2014 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alexthegr8 »

Nebrať, nekupovať, haraburda,pekáč, dymovnica, vylietané,vybehané, vyjebané, je to dobré auto ked ho kupiš nové, inak sa mu vyhni.
Rudo100
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 27.12.2009 16:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rudo100 »

Vela ludi este zije v predstave ze starsi Medak je drziak. Co je to 300 000 km na take auto. Sak do miliona km je daleko.

Ale to uz je uplne ina technika ako boli stare auta. Premiovky maju tiez vady ako ostatne auta ale za niekolkonasobne viac penazi...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pidizvi napísal:Superb ostane vysiet na bruchu a GLko prejde urcite viac v terene, to su proste hrusky a jablka.
zhodou okolnosti jedneho majitela podotykam noveho gl poznam, priamy zazitok z praxe prehliadol retarder a prebil natom vanu, asi tolko k terennym schopnostiam tejto opachy...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pidizvi napísal:Tie iste problemy su aj pri kupe 10 rocnej superby, pokial ho uz strasite s tym, ze po par mesiacoch bude kupovat novu prevodovku, dpf a snad cely motor.
No vidíš a pri kúpe 30 ročného Passata takéto problémy absolutne nehrozia. :40bd: :40bd:
Čo vedie ludí k takejto kúpe??? Nemôže vystrčiť pipíka, lebo ho má malého tak si kúpi obludu. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Mám skúsenosť s 320 cdi,rovnaký ročník akurát to bolo v Ecku,žeby sa sypali vstrekovace ako muchy to snáď nie,turba a egr záleží od konkrétneho kusu ale nieje to pravidlo.Auto sa mi dizajnovo páči a posledných 10 rokov som jazdil mercedes,väčšinou staršie Ecka a S.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

väčšinou staršie Ecka a S.
tak tých sa aj drž , inak zaplačeš.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
barasav
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14.11.2006 07:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa barasav »

najazdil som na tom aute viac ako 170 tis km, dnes ho jazdí stále syn, predpokladám, že ani jeden prispievajúci také auto nevlastnil...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

ja sa moc nejdem vyjadrovat k predoslim prispevkom vacsinou negativnym , len skusenost jedno GL rocnok 2009 ma sused ma ho od nova posledne dva roky jazdi snim jeho syn auto ma momentalne caa 400 tis. a co sa tyka vstrekovacov , turba, prevodovky a podobnych veci ktore odchadzaju v predoslich prispevkoch ako na pase v danom aute zatial neboli riesene neviem mozno je to galakticky kus alebo aj preto ze auto bolo doteraz v jednej rodine , isto zalezi stav auta aj od predoslich majitelov , jasne vec ze naklady na servis sa rovnaju vacsim vydavkom ale to kupujuci isto vie ze len samotne pneu alebo vymena brzd je troska v inych medziach ,motor 320cdi je uplne tak isto servisovatelny aj cenove ako v inyc modeloch danej znacky otom ze vymena turba stoji od 3500 do 6000 eur sa treba trosku pousmiat -ved nikto hned nekaze kupit nove turbo a dokonca hned original zas netreba robit az takeho strasiaka stoho auta sam kupujuci si musi zvazit ci ma na naklady daneho auta alebo nie , podotykam mne sa auto nepaci a sam by som ho nechcel ani po nom netuzim nie kvoli nakladom na servis proste sa mi nepaci
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie je nutné byť majiteľom ,aby si na niečom jazdil
To platí aj u ženských.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

By ma fakt zaujimalo, kto a preco uvazje nad kupou niecoho takeho. Mali sme a stale mame vselijake Mercedesy- stare, zanovne, nove a za poslednych asi 15 tam brutalne isla dolu kvalita a za poslednych asi 8 rokov isli brutalne hore ceny dielov, niektore veci aj o 100-200%. Ja si pamatam, ze ked to auto prislo, bol som si ho v MB vyskusat a bol som neprijmne prekvapeny, ako je auto v porovnani s G velke a ako sa v nom nizko sedi a kvoli tomu som o nom uz viac neuvazoval. Jedine, ze o tom niekto uvazuje kvoli imidzu, ale v dnesnej dobe uz so starym GL bude mat akurat tak imidz tretotriedneho mafiana...
jurko00001
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurko00001 »

Trepete a všetci viete veeeeeelke ale velke nič! Mam r ko 320 cdi ma 224000 km a čuduj sa svete okrem bežnej udržby ktoru dodržiavam ! Vsetko funguje ako hodinky ! Vy ste maly asi tak skodovky TDI na sr a na 320 cdi ste tak zdialky pozerali necitaj blbe fora lebo si nekupiš nič tu nikdy nič nevedeli ani nebudu ! A do 320 cdi chod budeš spokojny !!!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď 180, nie?
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Moja skusenost s gl 500. Auto je k..rva narocne na servis stale sa nieco dojebavalo. Nojskor comand stale vybija baterky agm nici ako na pase regulatory na alternatore to je radost, radic na automate 1200 e sa dokskal 2 krat, stabilizatory dookola. sem tam xenon jeden alebo druhy(nie ziarovka) vzduchovy podvozok teda vobec nie je pohodlny je bud ako korab ktory mas pocit ze sa prevalis alebo to suto s tebou ztrepe ze ti usi brnia. Standardne je tvrde a da sa vzduch prepnut na comfort. Zadne vaky su myslim 3tia sada, kompresor tiez predny myslim len 1. Auto je to velke neobratne nepohodlne je to 4x4 ale je s tym problem niekde vyjst. Auto mam v rodine od nova. Teraz asi 270 000 rocnik 2007. Vyslovene treba ozeliet ten pocit z premiovky s velkosti
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

sorry, nemozem to stale sledovat a vidim vela prispevkov, ale naozaj ja som mal minimum problemov, potom som uz mal pocit vacsieho priestoru vpredu v X5, vzadu bolo ale dost miesta, kufor som uz nepouzival, a tak som menil, ale velmi casto som ho chcel menit za 420-tku, kym som mal 320, len sa mi casom zunovalo a 420-ku som mohol jazdit hocikedy, aj ked nebola moja.... ziadne horibilne sumy, alebo poskodenia, ani vankuse som nemenil ked praskol obe strany naraz, aj ked ja som chcel, ale nebolo treba, presvedcili ma....je pravda, ze nikdy netankujem naftu z kombajna do GL...trysky neodisli, ani turbo...interier som mal dobre odolny, nedral sa ako pri niektorych/ aj premiovkach, nechcem verejne hanit/....pravda, nemoze kupovat chudobny a za posledne grose a opravit, resp.menit nieco aj z prevencie, nie ked sa sype...ja GL-ko nemozem hanit...mozno nahoda...
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Ako vravím 320 cdi mám osobné skúsenosti ,toho by som sa nebál nech si vraví kto chce čo chce,takisto podvozok.Skor by som čakal ako je to s elektronikou a hlavne aké sú osobné skusenosti celkovo s vozom.Ale už sa znova riešia bludy radšej kúp iné,opacha,vydojene,vyjebane,turbo za 6000,vstreky za 4500, malí pipik,tretotriedny mafián atď..

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných