Mercedes G270CDI - nová strecha

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Mercedes G270CDI - nová strecha

Príspevok od používateľa Rolfos »

Zohnal som si take starsie vojenske G-cko, dlhe kabrio. Problem je, ze strecha to uz ma asi za sebou(na viacerych miestach poskodena zrejme od konarov a vyzera to, ze aj normalne prepusta). V Mercedese za novu pytaju 2400 euro a na ebayi idu strechy, nie o moc lepsie jak moja okolo 1500 euro.

Takze na napadlo, ze sa skusim opytat, ci niekto nevie o nejakom sikovnom remeselnikovi, ktory by mi bol schopny za rozumnu cenu cosi take vyrobit. Google mi nasiel iba ludi z Ciech.

Nechcem nic zlozite, iba cosi ako je na tejto foto

http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... 002xt.jpg/

Vopred diky
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

konkretne ti neporadim, ale daj do googlu auto calunnictvo a najde ti plno odkazov.
Na bmw klube niekto inzeruje, siju volanty a kozu okolo radicky, urcite by spravili aj strechu, ale vzdy musis ratat s cenou okolo 1000 Eur.

Ale radsej daj blizsie info o tom G-cku, zaujima ma to. Ak to nie je tajne, kde si ho zohnal, za kolko... a fotky :28b7:
posky
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa posky »

googluj googluj, musí na to existovať firma na SVK, ktorá robí korby, podtlače, a plachty na kamióny, je ich milion, rôznych tlačiarní a výrobcov s možnosťami, že si tam môžeš dať aj forku starej :)
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

PatrolGR napísal: Ale radsej daj blizsie info o tom G-cku, zaujima ma to. Ak to nie je tajne, kde si ho zohnal, za kolko... a fotky :28b7:
Auto som zohnal cez rakusky G Wagon Car Technology(www.tschiewagon.com). Je to G270CDI, povodom z danskej armady. Auto je stale tam v Rakusku a vo vysledku bude az na nejake detaily(dufam) vyzerat ako to na obrazku. Kedze na aute sa este nejake veci dokoncuju, nemam zatial spravene foto ani nemam definitivnu cenu, ale pocitam to tak 17-18 tisic euro.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

v trenčíne plachty čo viem robia firmy laugart a cover. google napovie kontakty. Inak, krásne auto.
marc.o
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 03.02.2009 16:30
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marc.o »

Skús toto, je to v Košiciach, sú šikovný a sú dobrý :2f93:
http://www.autocalunictvo.sk/
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak chceš kvalitu a dobrú cenu,googluj oldtimer stránky české.Vyrobia,sú vrcholne kvalitný a cenovo prístupný.Aj z cestou budeš v polovici slovenskej ceny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných