Mercedes E coupe 207 r.v.2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auto-zoma
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 16.04.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Mercedes E coupe 207 r.v.2010

Príspevok od používateľa auto-zoma »

Zdraim Vas, mal by som prozbu na vas vestkych,chcel by som sa opytat kde mozu byt umiestnene poistky v Mercedes E coupe 350cdi 207 r.v.2010 okrem motoroveho priestoru
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Stare MB to mali pod kapotou v rohu po pravej ruke.
Potom to strkali do kabinoveho priestoru, za panel ktory sluzil na nastavovanie svetiel+zrkadiel. Nalavo pod volantom s pohladu vodica.

Ale tieto nove, ak nikto neporadi tak MB - servis :-(
auto-zoma
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 16.04.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto-zoma »

Už som prezrel pri akumulatore na pravej strane pod kapotou ,interiér pod volantom a pod uloznou skrinkou napravo nie je nič,čo su tak len pod kapotou na lavej strane a v kufri su cca 5poistiek a v manualoch píše že by malo byť este 11 takže som už z toho sprostý . A ohľadom toho sa pytam,že nejde :rádio,klaksón a packa ktora by mala riadiť stierače smerovky diaľkové a ostrekovac
auto-zoma
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 16.04.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto-zoma »

Neviem ci toto auto činania skladali ci neaky garazovy fušeri,ale poistky nie su tam ako navody pisu , su len pri motorovom priestore co si mi aj poslal a v kufri pri palubnej doske vobec niesu takze som uz z toho debil :41c2:
auto-zoma
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 16.04.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto-zoma »

Radio som z konecne spojazdnil,bola vypalena poistka na zadnom paneli radia,len este nejde packa ktora ovlada:stierace,ostrekovac,dialkove svetlo,smerovky,inak na tomto aute bola zaplavena poistkova skrinka,ktora je uz precistena kompletne auto bolo pod prudom,poistkova skrinka pod kapotou strana vodicova.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných