Mercedes E 270 CDI - alarm

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Mercedes E 270 CDI - alarm

Príspevok od používateľa vikala »

Ahojte. Poradí mi prosím niekto? Mám éčko w210 270cdi r.v. 2002 a blbne mi alarm,ked auto odstavím zatvorím dvere a nechám ho odomknuté,po nejakom čase otvorím dvere,alarm začne húkať.
Auto nebolo zamknuté ani manuálne ani diaľkovým a ked otvorím dvere,tak sa spustí alarm. Mám tam ochranu vnútorného priestoru a proti odťahu,manuál mám naštudovný,no ked to povypínam,aj tak sa ten alarm spustí.... Vedel by mi niekto poradiť čo s tým,prípadne ako celý alarm vyradiť na trvalo..
Lubenooo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.09.2010 15:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubenooo »

ahoj, zapne sa ti alarm, ak ho zamknes tymto postupom? vytiahnes kluce, stlacis alarmove tlacitka a zavres dvere.....a alarm by nemal ist. Aktivuje sa az zamknutim auta centralom.

Ja mam vsak od dneska iny problem. Mne sa zapina alarm pri zamknutom aute v akukolvek dobu, cize musim mat vypnuty alarm a nezamknute auto klucom. Neskusal som auto zamknut fyzicky klucom, myslim nie dialkovym. Pri samovolnom spusteni alarmu, auto huka, ale neblika svetlami. Cim to moze byt? kde sa alarm nachadza? co mam skontrolovat? dakujem
vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vikala »

áno,ale on sa mi spustí po otvorení dverí... čo by nemal.
Ja som odpojil zatiaľ sirénu.. Je pod pravým predným podblatníkom-musíš dať dolu spolujazdcové koleso a plastový podblatník,ale aj tak to môj problém nevyriešilo,akurát nehuka,len bliká...
K tvojmu problému-skús odpojiť na polhodinu baterku a potom znovu zapojť..
Lubenooo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.09.2010 15:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubenooo »

zase mi to hukalo ale neblikalo a to som mal deaktivovany alarm. Isiel som do auta a skontroloval pojistky. Pri vodicovy su pojistky na lavo od volantu. Tam je pojistka od alarmu na pozicii 41 s hodnotou 15A. Ked som ju vytiahol, alarm prestal fungovat a nereagovali ani tlacidka. Zrejme bola vadna, lebo ked som ju trosku pomrvil v prstoch tak sa rosypala. Dal som tam novu, kluce mam pripravene vedla podusky a idem spat, ak ma to zobudi, nebol tam problem. Cize rada pre teba, ak vyberes tu pojistku, mozno sa zbavis aj toho blikania. Drzim palce. Este by som doplnil, ze ja mam MB Cecko 2005, cize neviem ci sa zhoduje miesto a pozicie pojistiek.
Lubenooo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.09.2010 15:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubenooo »

nebolo to pojistkou, ta bola sice starsia, ale dobra. Rano o 5 ma krasne prebralo hukanie mojho auta. Aj bez pojistky huka.

Baterku som este neskusal odpojit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných