Mercedes CLS 320 CDI 2006

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Kuk na motor, prevodovku, vzduchovy podvozok, drobna elektronika.

Velmi kazove? Tak snad si si nieco o znacke a modeli nastudoval pred kupou.
eqqe
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eqqe »

myslíš si že ľudia s takými autami si chodia vylievať svoje skúsenosti na internetové fóra?
tibor6-8
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 25.12.2007 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor6-8 »

Opýtam sa ťa kde bude parkovať to auto lebo ak vonku tak v zime budeš nadávať pri každom otváraný dverí je to choro vyriešené ak si to už videl tak vieš o čom hovorím ak nie nejdem ti to rozoberať skús si to pozriet niekde sám :3020:
jurajcls
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 31.10.2012 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurajcls »

Ahoj, ja som mal čierne CLS 320Cdi,r.v.2006. Výnimočné auto, s nesmierne vydareným motorom. Pokiaľ kúpiš auto s jasnou servisnou históriou, nemal by si mať žiadny problém. Pri 120000km som menil 3 žhaviče a xenónovú výbojku. Skontroluj si nápravy a hlavne prevodovku, to je také hádam jediné citlivé miesto, hlavne hladinu oleja v nej, aby nezhoreli lamely. Keby áno, tak potom jedine jej repas, alebo kúpiť inú. Ináč auto samo o sebe je aj po rokoch veľmi atraktívne (pokiaľ nie je zhumpľované), jeho motor má 230 koní a točí okolo 530Nm a to pri priemernej spotrebe cca 6.8 - 7 litrov nafty, čo si myslím je veľmi priaznivé číslo. Má skvelé jazdné vlastnosti, na diaľnici sa cíti najlepšie a jeho pohodlie oceníš najmä na dlhých trasách. Aj keď má zadný náhon, drží jazdnú stopu aj za mokra a v zime, ESP je veľmi pohotové. Na margo toho otvárania dverí v zime, okná sú bezrámové, ale nemal som s tým problém ani keď bolo vonku -20, takže žiadny strach. Ja osobne môžem povedať, že lepšie auto som ešte od neho nemal, v Mercedese to proste vedia. ;-) Predal som ho len preto, že som súrne potreboval financie, aj to som urobil len s veľmi ťažkým srdcom, ináč by som ho nepustil.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ideš kupovať +-8 ročné auto čo bude mať aspon 200tkm, tak asi treba počítať s nejakým servisom. A ako tu niekto spomenul automat, to je bolesť snád každého vykonného diesla, kde mu ten krútiaci moment dáva dobre na hubu
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných