Mercedes clk 200 coupe kompressor rocnik 98-99

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bavorak316
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 31.12.2010 15:48
Zdieľať na Facebook

Mercedes clk 200 coupe kompressor rocnik 98-99

Príspevok od používateľa bavorak316 »

vie mi niekto poradit?rozhodol som sa ze zmenim auto za trocha novsie aj rychlejsie ja som za bmw rad 3 alebo 5 benzin od 2l-hore,,,ale priatelka nechce nic ine len mercedes coupe,,ja o tychto aut neviem nic,prosim vas poradte?
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

ja byt tebou ostanem pri BMW ...taka E46-ka dvojliter benzinik...150 koni a chodil by som vysmiaty ako leco, ale k teme...kamos mal spominane auto...CLK 200 ...malo to o trocha vyssi vykon ako spominana E46-ka, aj spotreba bola o trosku vyssia, auto bolo spolahlive, bezny servis,ale nakoniec slo prec,lebo kamos chcel daco vacsie a s kufrom...pre dvoch ludi fajn ale ked to chces na bezne vozenie tak vyhrava skorej 3-kovy bavor
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jednoznacne bmw
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

no bmw je vždy super, ale mercedes coupe clk alebo iné, to je zase trošku vyššia trieda ako bavoráčiky...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Radšej BMW do garáže a priatelku k vode.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

z vonku sa CLK paci celkom aj mne, ale zvnutra mi to pripomina ako keby žigulika, takisto aj SLK. Sorry to je len moj nazor :zg282: 3ka bawor sa mi zda celkovo take zohranejsie auto. Nehovoriac o motoroch bmw na ktorych som sa vozil a šli ako píla a na starom SLK a CLK som siel a nejak to bolo lekvarove ako keby to malo dve tony a darmo to malo aj nalepku ze doktor kompresor
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

No.....nemal som nikdy bmw a myslim ze ani mat nebudem,ale mal so clk....
Najprv reakcia ze clkze je lekvarove... sa mi moc ani nezdalo,to co som mal...ale mozno beemve je fakt "raketa"
Ak je to alebo by malo byt iba jedno auto v rodine,nic moc. Na tom clk budes frajer iba v lete a za pekneho slnecneho pocasia. Na tom aute je problem ist uz len pri silnejsom dazdi a to nehovorim o zimnich mesiacoch. Proste katastrofa. Mal som pät liter,tristo konikov,chodilo to fakt super,ale opakujem,len na suchej vozovke.
A,vobec som nemal pocit ze interier bol co i len trolilinku podobny ziguliku. To je taka k0k0....na akoze slovan ziskal titul zasluzene a cistym sposobom......
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

vlado uzivatel pise o clk200 a nie o 5litry a neviem co si ty mal ale CLK 1998-2001 sa asi s 5 litrovym motorom nerobilo podla mna
clk320
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa clk320 »

vlado mal w209 , co sa robili od roku 2003.....a tam boli CLK500 (306koní),
w208 sa robili 200, 230, 320, 430, 55amg a a 58 Brabus.

Sám mam CLK, no jazdil som aj na e46, BMW ma lepší podvozok-ale aj tvrdší. Mne osobne sa viac páči interier v Mercedese (ale zalezi od vybavy) s troma gombíkmi vyzera fakt nic-moc!

A uz som to tu raz písal...ked chce dnes niekto kupit CLK tak jedine nech ide do modelu od roku 2000!!!!!!

Vela zmien čo sa týka vzhladu aj techniky, nový automat,nový bodykit atd....

Je to krasne auto so skvelou výbavou...a neviem čo tu stale melú o zimnom období. Ja som sa v zime dostal tam kde iný museli dávať reťaze....systémy ti velmi pomáhajú, nemal som absolutne ziadny problém...mozno je to na 500 iné ako písal vlado, ja mam 320 a fakt bez problémov-mne osobne sa v zime lepšie jazdí na RWD ako na FWD.... Smelo chod do toho-a pozdravujem priatelku za dobry vkus :300f:
edo1983
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.08.2006 18:15
Zdieľať na Facebook

clk

Príspevok od používateľa edo1983 »

bmw je bmw,medved je medved. mal som aj to aj to a 100% spokojnost. akurat v zime to moze ostat v garazi.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

v zime to nemusí zostať v garáži :3020: stačí mať poriadne gumy!!! :41c2: :2f93:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

CLK500 (W209) sa robi od 2002
clk320
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa clk320 »

patko1 napísal:CLK500 (W209) sa robi od 2002
modelová rada je to 2003....2002 sa robili aj w208 a od polky roka sa zacali robit w209, len som tým chcel povedat, ze 5 liter sa daval len do druhej generácie CLK...
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Ahoj, som majitelom CLK, presne rocnik o akom pises. Neviem ktory motor mas na mysli, montovali sa dve 200-ky, 120 a 142 kW-ove. Ja mam tu silnejsiu verziu, a ze by to bolo lenive, z nuly na sto 7s, maximalka cez 230, vsetko vyskusane a merane cez profi GPS. Takze BMW 320 so 150 PS je trochu mimo... A ze interier ma ako zigulak??? No neviem, ale skor mam pocit ze BMW ma take iste interiery od modelov E30 az po E46, inovovali az E90.
Ale spat ku CLK, moje je vo vybave Elegance. Vsetko komplet v elektrike vratane oboch sedadiel (obe s pamatou), zadnej roletky, otvarania kufra na DO, 2-zonova digiklima, chladnicka v stredovej opierke, original parkovacie senzory vpredu-vzadu a mnoho-mnoho ineho, nechce sa mi rozpisovat...
Spolahlivost: kupoval som ho s km nieco cez 300 tis (podla tacho), najazdil som cca 100tis a menil som len olej, brzdove oblozenie, vzduchovy filter a sviecky. V zime nemam problemy, ak mas v nohe cit a dobre pneu, nie je to o nic horsie ako predokolka.
O pohodli hadam ani nemusim pisat, je to Mercedes!!! Je to taka zlata stredna cesta, ani prilis makke, ani tvrde, akurat. Velakrat som absolvolval trasu SK-NL a spat a nikdy som nebol unaveny ani dolamany. A kufor? Neviem ci existuje ine kupe s objemom 430L (okrem CL)!!!
Ani BMW nie je zla volba, ale ak chces nieco rychlejsie, tak skor 325 alebo 328.
Ak by si chcel vyskusat CLK a si z okolia BA, kludne daj vediet a mozes si ho prezriet, vyskusat, poradim Ti, pomozem.
bavorak316
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 31.12.2010 15:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak316 »

leonNL napísal:Ahoj, som majitelom CLK, presne rocnik o akom pises. Neviem ktory motor mas na mysli, montovali sa dve 200-ky, 120 a 142 kW-ove. Ja mam tu silnejsiu verziu, a ze by to bolo lenive, z nuly na sto 7s, maximalka cez 230, vsetko vyskusane a merane cez profi GPS. Takze BMW 320 so 150 PS je trochu mimo... A ze interier ma ako zigulak??? No neviem, ale skor mam pocit ze BMW ma take iste interiery od modelov E30 az po E46, inovovali az E90.
Ale spat ku CLK, moje je vo vybave Elegance. Vsetko komplet v elektrike vratane oboch sedadiel (obe s pamatou), zadnej roletky, otvarania kufra na DO, 2-zonova digiklima, chladnicka v stredovej opierke, original parkovacie senzory vpredu-vzadu a mnoho-mnoho ineho, nechce sa mi rozpisovat...
Spolahlivost: kupoval som ho s km nieco cez 300 tis (podla tacho), najazdil som cca 100tis a menil som len olej, brzdove oblozenie, vzduchovy filter a sviecky. V zime nemam problemy, ak mas v nohe cit a dobre pneu, nie je to o nic horsie ako predokolka.
O pohodli hadam ani nemusim pisat, je to Mercedes!!! Je to taka zlata stredna cesta, ani prilis makke, ani tvrde, akurat. Velakrat som absolvolval trasu SK-NL a spat a nikdy som nebol unaveny ani dolamany. A kufor? Neviem ci existuje ine kupe s objemom 430L (okrem CL)!!!
Ani BMW nie je zla volba, ale ak chces nieco rychlejsie, tak skor 325 alebo 328.
Ak by si chcel vyskusat CLK a si z okolia BA, kludne daj vediet a mozes si ho prezriet, vyskusat, poradim Ti, pomozem.

dakujem za priamu odpoved.......rad by som oskusal tvoj voz,ale bohuzial to nieje mozne ja som az z Michaloviec.......ako vydim tak ma caka tazke rozhodnutie, bud bmw alebo mercedes,,,,najprv musim poriesit predaj stareho a potom sa rozhodnem,,,,

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných