Mercedes C200t, 96 - zhasne na voľnobehu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sigboy26
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Mercedes C200t, 96 - zhasne na voľnobehu

Príspevok od používateľa sigboy26 »

Čaute chlapi. Mám taký problém s medveďom. Auto začalo zdochýňať. Auto je síce na plyn, ale robí to aj na benzíne aj na plyne. Ide o to že keď ho trochu vytočím napr. pri rozbehu a potom to nechám len tak na neutráli tak okamžite zdochne, ale keď mu trochu popridávam tak je to v pohode. No a niekedy mám pocit ako by auto išlo na dva válce. To by bol jeden problém a druhý je že mi začalo púšťať ventilátor na klímu aj keď ju nepoužívam a aj keď je auto úplne vypnuté neviete poradiť?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vetraky sa spustaju aj pri nestihani chladicoveho vetraka...

skapinanie mozu sposobovat rozne veci..mne sa spravalo auto rovnako, najprv sme sli po vahe vzduchu, ale ta bola nova, nasledne skrtiaca klapka, potom vsetky mozne cidla a kontakty, az nakoniec sme skoncili na vahe vzduchu...teda nie ja, ale mhlavaty, ktoreho som po umornom hladani chyby poprosil, aby mi s tym pomohol..a dosli chlapci na to, ze vaha vzduchu sice nacitava hodnoty, ale je vo vnutri nejaky studeny spoj, a jednoducho hocikedy pri volnobehu skape auto..

vo vyssich otackach nie, lebo nestihlo zaznamenat stratu signalu..obcas trhlo autom, ale slo...a na krizovatkach a pri volnobehu a tak, to skapinalo ako prasa...
sigboy26
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sigboy26 »

to by som pochopil že sa spúšťajú pri nestíhani hlavného vetráka, ale problém je v tom že auto stojí na parkovisku povedzme celý deň bez pohnutia a večer sa len tak spustia a vydrbú mi baterku do rána. Podotýkam klíma je vypnutá pretože nie je naplnená. Vôbec ju nepoužívam a nechápem prečo by malo dochladzovať studený motor.
nani33
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 30.03.2010 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nani33 »

mam c 180 lpg a tiez niekedy zdochne na volnobeh.ked som minule dal na skusku inu vahu ,ale tiez zlu tak sa mi spustili tiez po chvili ventilatory.klapku mam druhu.
to zdochynanie bude na 95 perc vaha.
inak do mojeho ma to iste cislo vaha do vw 1.9 tdi 130 ps.
inak orig do mb bosch min 130 eu.skus vahu vystriekat sprejom na cistenie klapiek.mozno ju dorazis ale mne vzdy pomohlo.
joyjoy
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.09.2009 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa joyjoy »

Ak bude treba nieco na tento typ motora, tak mam k dispozicii. Kontakt cez email.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných