Mercedes C180 2002 - neštartuje ☺

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

embargo1
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.04.2008 10:40
Zdieľať na Facebook

Mercedes C180 2002 - neštartuje ☺

Príspevok od používateľa embargo1 »

ahojte moze mi niekto poradit rano som nenastartoval motor toci ale nenaskoci ako keby nehazdal iskru....ceradlo taha, poistku som pozrel,imobilizer som vylucil skusal som aj druhy aj treti klucik bez zmeny...fakt neviem co to moze byt
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ani my. Mozno diagnostika by nieco tusila
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

stara dobra diagnostika,kto sa jej kedy podakuje.ako (Dr.Qvinova) co neposere zachrani,mohol si nakuknut aj m.benz.forum,tam podobny problem urcite najdes v historii :2f93:
joyhg
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2008 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa joyhg »

Ako vies,ze cerpadlo ozaj tlaci benzin?Mal som podobny problem, mam W203 benzin.Ja som mal odpalene vinutie na palivovom cerpadle v nadrzi.Ono aj diagnostika niekedy neukaze presnu pricinu,mne ukazovalo vadnu lambda sondu a vahu vzduchu.Musis pozriet vsetky poistky aj relatka,mas ich pod kapotou,na kraji pristrojovky a aj vzadu v kufri,tam je aj relatko ktore spusta pal.cerpadlo.Nezaskodilo by pozriet alebo vymenit aj filter,je na lavej strane palivovej nadrze,ked das dole lave zadne koleso tak ho aj uvidis.Mne sa stalo ze sa mi rozpadlo tesnenie z montazneho otvoru na nadrzi a to mi zapchalo filter,potom sa odpalilo cerpadlo a problem na svete.Ono tieto auta aspon podla mojho zistenia maju vo filtry obtokovy ventil,takze palivo stale cirkuluje.Je to aj z toho dovodu,ze palivo musi stale cirkulovat,aby sa nevycerpalo z jednej polovice a v druhej by zostavalo,bo nadrz je predelena kvoli kardanu.Mam aj elektricke schemy ak by si potreboval.Ak to nevyriesis tak posli kontakt na mail,by som ti to poslal,bo viem aka je to otrava k dacomu sa dopatrat na tieto auta.
embargo1
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.04.2008 10:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa embargo1 »

RIEŠENIE

dakujem za odpovede priatelia ale problem vyrieseny:))nemali sme iskru,vymenil som sviecky a je po probleme:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných