Mercedes C w203

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaro.20
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.01.2010 00:38
Zdieľať na Facebook

Mercedes C w203

Príspevok od používateľa jaro.20 »

Prosim o radu prska mi olej oklo striku a ked zapnem kurenie citit olej na mercedes 220 cdi w203 DAKUJEM
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

olej asi tazko, to bude nafta - pekne skaramelizovana:). nieje počuť taky sykot v rytme otačok motora? podfuknute tesnenie ( medenna podložka) pod vstrekom. nič strašné, vybrat vstrek vycistit dosadacie plochy, novu podlozku.namontovat. ak nieje vyfukany samotny vstrek tak no problem.
pitr100
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 06.10.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pitr100 »

mariob1 napísal:olej asi tazko, to bude nafta - pekne skaramelizovana:). nieje počuť taky sykot v rytme otačok motora? podfuknute tesnenie ( medenna podložka) pod vstrekom. nič strašné, vybrat vstrek vycistit dosadacie plochy, novu podlozku.namontovat. ak nieje vyfukany samotny vstrek tak no problem.
Zdravim ja mam podobny problem, no nie s naftou, ani olejom, ale otacky motora sa na volnobehu pohybuju hore dole, nie velmi, je to cca dva mm, no vraj treba vymenit trisku mi povedali na diagnostike, co je trochu drahsia zalezitost, co sa tyka trisky. Tiez som nevedel co to stale robi motor, vraj triska.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných