Mercedes-Benz E320 CDI r.v. 2006 - nachipovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozeef210
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.01.2011 13:34
Zdieľať na Facebook

Mercedes-Benz E320 CDI r.v. 2006 - nachipovanie

Príspevok od používateľa jozeef210 »

Chcel by som sa spýtať na aký výkon sa dá nachipovať a a na koľko Nm? Momentálne má sériovo 165kW a 510Nm. O koľko to pomože zrýchleniu z 0-100km/h a aká bude max. rýchlosť keď papierovo ide aj so sériovým motorom 250km/h? Ďakujem za info
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Jozko, hlavne nikoho nezabi. Prepac ale ludi ktorym nestaci 3.2d seria je naozaj malo.

a jedina vec co ta zaujima je zrychlenie na 100... pripadne na tristo. Naco ti je to dobre na sucasnych cestach? Kde to chces praktizovat? Kolkokrat si za posledny tyzden/mesiac mal tu cest vyuzit naplno zrychlenie 0-100 ?

Kolkokrat?

A co by sa stalo keby si bol o dve sekundy pomalsi? Pozeral by si doma o dve sekundy dlhsie Tisicsedemsto a jednu noc? Alebo Supelstál s Palkom Habelom a Lytmusom kerý vý čo je žyvot zlatokóóóóópka ne? Alebo by si s kamaratmi dlhsie o dve sekundy tliachal kraviny v krcme?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 15.03.2011 12:15, upravené celkom 1 krát.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Skor by som sa zaujimal o to co urobi viac ako 510Nm s prevodovkou 7G-tronic, pretoze motor 420CDI (710Nm/306PS) mala uz prevodovku silnejsiu.
Ta co tam mas utiahne este motor 500 benzin (tiez 510Nm) samozrejme s inymi prevodmi

Potom by som sa zaujimal o to co to spravi s DPF filtrom, kolko stoji navsteva autorizovaneho servisu, hodina prace a podobne veci...

Rychlost sa ti zvysi o 0km/hod pretoze tam sice nemas obmedzovac ale ten motor ide pri tej rychlosti takmer na maximalne otacky.

Mas dobre auto so super motorom a ty si ho chces takto nicit, ked si pretekar tak si kup 500 benzin alebo AMG ale nerob taketo experimenty, to ti hovorim dopredu ze niesi dost bohaty nato aby si ich financne utiahol, neuvedomujes si dosledky a suvislosti a tvoj krok je absolutne nelogicky a nezmyselny.
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

maximalke pomozes prd kvoli obmedzovacu... auto si kupoval nedavno preco si si nekupil nieco silnejsie ked chces pretekat?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nechapem.... :-\
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Mal som E320cdi a kvôli chiptuningu ktorý tam dal spraviť bývalý majiteľ som zničil za mesiac prevodovku, a plno vecí ktoré ma vyšli na nekresťanské peniaze.Ak chceš podobný problém a nevieš čo s peniazmi tak chipuj o 100 6.Mimochodom pred desiatimi minútami som vstúpil z 550i a darmo ide ako blesk,nechcel by som ho lebo raz klikneš očami a pokuta je istá.....A mne to za to nestojí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných