Mercedes benz e 270 cdi model t

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michal2805
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Mercedes benz e 270 cdi model t

Príspevok od používateľa michal2805 »

Dobrý deň,vedel by mi niekto poradiť?mám Mercedes E270cdi model T,je servisovaný v MB.Počas jazdy hoci kedy vypne motor a po 4 hod zase naskočí na prvé naštartovanie.V MB si mysleli že je to v turbe alebo intercooleri,obe vymenené.na diagnostike nič neukázalo.vedel by mi niekto poradiť?m.vano@atlas.sk
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Misko, dufam ze si za tu vymenu aj zaplatil peniaze... skusam si predstavit ako to muselo byt lacne. Intercooler a turbo na Mercedes... nocojaviem takych 1800eur aj s robotou a novym olejom ?

PS: dostal si tie prachy naspat kedze toto nebola pricina tvojich problemov? Ospravedlnili sa ti?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes benz e 270 cdi model t

Príspevok od používateľa mhlavaty »

michal2805 napísal:Dobrý deň,vedel by mi niekto poradiť?mám Mercedes E270cdi model T,je servisovaný v MB.Počas jazdy hoci kedy vypne motor a po 4 hod zase naskočí na prvé naštartovanie.V MB si mysleli že je to v turbe alebo intercooleri,obe vymenené.na diagnostike nič neukázalo.vedel by mi niekto poradiť?m.vano@atlas.sk
Toto sa dá iba natvrdo.Iba úplný idiot,para z automechanického h..... vie prísť na takúto blbosť.A ešte to aj vymeniť ! Ale veď už aj sám vidíš ako to pomohlo.Nechaj si svoje veci dať namontovať späť a vrátiť peniaze.A ten servis žaluj za podvod.
pytlak
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 07.09.2008 15:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pytlak »

tipujem vstreky...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pytlak napísal:tipujem vstreky...
To by som robil v euromiliónoch,teraz sa oplatí,v tomto remesle sa takto prichádza o peniaze.
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

:( a potom chodte do znackoveho servisu. Bohuzial je to bezna realita a nielen v znackovych servisoch. Doby ked auta opravovali ucni su daaaavno prec. Bez spickoveho vybavenia, neustale sa doplnujucich vedomosti a dostatocnych skusenosti neurobite NIC. Teda vacsinou. Aj stastie mozete mat...ale ako pise mhlavaty, v tomoto remesle sa spoliehat na tipy a stasie je ku..a drahe.
No spat k teme. Odkial ste? Akekolvek rady a hadanie je Vam zbytocne bez podlozenia meranim. A to sa bohuzial neda bez auta. Nechcem aby to tu ostatni brali ako nahananie kseftov, tak jedine co Vam poradim je zverit to cloveku co vie co robi ked pracuje s tym autom a ma na to vsetky predpoklady spomenute vyssie. Bez toho to bude dlhe a drahe trapenie ak nebudete mat stastie. Mercedesom zdar. :)
akakaka
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.06.2007 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akakaka »

No v trencine je jeden servis ktory maju chalani z MB odysli od tial lebo sa to tam nedalo vydrzat su lacnejsi a podstatne lepsi 0944454466 skus
liu20
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 05.05.2006 08:43
Zdieľať na Facebook

vstreky

Príspevok od používateľa liu20 »

pytlak napísal:tipujem vstreky...
na sto pici vstreky pomrdane cele 2.7 cdi
davidko0
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 15.09.2009 18:55
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidko0 »

Jedna vec je mat diagnostiku a dalsia je vediet s nou robit.

liu20: 270 CDI a 220 CDI maju tie iste cisla trysiek.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

hm, teda nie som mechanik, ale nechapem ako dosli na to, ze pokazene turbo vypina za jazdy motor???? to je dost tvrda haluska sa mi zda

btw: vidim, ze servis = menic dielov - plati asi na vsetky znacky v sr.. :38eb: :38eb: :38eb: :38eb:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

za odstranenie studeneho spoja predsa nemozu pytat tolko ako za vymenu spomenutych ,,lacnych,, dielov ...
michal2805
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michal2805 »

tak páni,vada ktorú nevedeli odstrániť v Mercedes servise bola 1ks čidlo vačkovej hriadele a čidlo palivovej sústavy oprava za 280E.urobil mi to jeden starý mazák,ktorý diagnostikoval chybu počas cesty.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vyborne, a este nam povedz kolko stala vymena intercooleru a turba v Mercedese ktoru ti spravili zbytocne...
michal2805
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michal2805 »

cena výmeny turba a intercooleru stála v MB servise 2138E.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

skoro som uhadol ked som pred mesiacom povedal 1800eur - pisem hore...


no, a co teraz s tymi 2100eurami spravis? Kedze ti v Mercedese [!!!!] vymenili kraviny co vobec ale naozaj ze vobec nemuseli, tak si proste zaplatil 2100eur UPLNE ZBYTOCNE.

Co s tym spravis? Ci nic, tak ako vsetci slovaci?

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných