Mercedes B 2011/2012

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes B 2011/2012

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V podstate ide iba o peniaze.Sú len dve možnosti,buď kupovať úplne naslepo a potom sa trápiť,alebo urobiť možné preto aby sa žiaden kotrmelec nestal a človek nepracoval rok zadarmo pre nedomyslenie vecí ktoré sa ale stávajú viac ako bežne.Ak prebehne takáto téma,a nepríde jediná otázka od nikoho ani tu ani v ss ako reakcia na písané kde by sa ktokoľvek pýtal...počuj to ako si mám preveriť čo si písal,ako si mám ošetriť to a tamto....viem že je akékoľvek radenie tu,hádzaním hrachu na stenu,zbytočná námaha.A život (servisný) to len a len potvrdzuje ako sú ľudia neskutočne naivný a vždy nabehnú na vidle prvého gaunera.Ak sme ovšem použili správny výraz.
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes B 2011/2012

Príspevok od používateľa Emfo »

A to su stare auta 2011/12, 13,14,15 a co potom 21tky,22ky. Ludia to kupuju a diagnostika uz len tak nepojde resp. pojde ale sakramentsky komplikovane. Kym doteraz sa nekupovala vybava a zaspala doba teraz uz bude cisty koniec.

Nove auta ciste IP to nie je problem ale aha obrazok kde je sipka, bezpecnostny certifikat na komunikaciu s autom, bez toho zabudnut na spojenie a to je orig. diag a toto budu musiet dotiahnut s vyrobcom vsetci co robia univerzalky a aj tak je tam 1000 dalsich prekazok co len tak nepreskocia.

Obrázok
Naposledy upravil/-a Emfo v 03.09.2023 22:23, upravené celkom 1 krát.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes B 2011/2012

Príspevok od používateľa fzubaty »

Toto by som neriesil. Nech si kazdy kupi co chce. Vela ludom som bol obzriet auto, ale odporucil som tak 1 z 10, ludia ofrflali, ze naco sme tam isli… kazdy je mudry, nech si zodpoveda za svoje rozhodnutia.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes B 2011/2012

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Už som prestal chodiť obhliadať autá pretože bol počet nedoporučených aut obrovský,minimum bolo ok.Podaktoré boli napokon aj tak zakúpené.A to ísť pozerať auto stovky km...hotová pohroma.Nech si kupujú čo chcú,žena povie že sa jej to páči...koniec sveta ,kúpia navonené h...

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 71 neregistrovaných