Mercedes A W168 - oprava el. strechy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

labrador
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.05.2009 19:00
Zdieľať na Facebook

Mercedes A W168 - oprava el. strechy

Príspevok od používateľa labrador »

Kto mi opravý,alebo poradi, ako opravit el.strechu na Ačku rv.2000 ??? Kúpil som to už pokazené,bolo mi povedané že sa to nezatvára,že je tam dolamané niečo plastove...a ja som to radšej neskúšal ... dakujem za každú radu,len ma neposielajte do M-servisu. :300f:
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Alebo chodiť po vrakoviskách, a tam buď nebudú mať to čo potrebuješ, alebo budú chcieť za to používané takú sumu, že rezignuješ a nakoniec pôjdeš aj tak do MB servisu, aspoň kúpiť potrebné diely.
Alebo jednoducho budeš jazdiť, ako keby si sťahovaciu strechu nemal.
Nebudeš jediný a nie je to žiaden problém.
Button
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.07.2009 19:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Button »

Riesili sme toto iste. Odporucam MB servis vieden - pristup a cena diametralne odlisny ako nas M Car
labrador
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.05.2009 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa labrador »

Dakujem Vám za odpovede.kolko to stálo vo Viedni ? Podstatné pri kúpe boli km a servisna knižka k tomu,šiber mi až tak nevadí, ale v lete je super ked si možeš rýchlo vyvetrat rozpalené auto...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Môžem povedať za Chrysler, všetko som kupoval vo Wien, jednak takmer všetko mali na sklade a bolo to o cca 20 - 35% lacnejšie. Tu bolo všetko na objednávku a drahšie. Aj tak si myslím, že kupovali vo Wien a v rámci slovenskej nátury si 25 % prihodili.
Ale je to skúsenosť niekoľko rokov stará, neviem ako sa stav zmenil, ak sa zmenil, asi nie, lebo naposledy mi diel na VW v Porsche-Interauto núkali za 1200 euro a na próbu som sa spýtal vo WW Liesing a tam že - 890 Euro.
No sme blbci sami proti sebe, si robíme zle.
lamont
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 07.03.2009 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lamont »

Cafko...Ja som taku strechu už opravoval...Ale som to jednoducho nedotiahol do konca...Len som ju ručne zavrel a zbohom....Zdala sa mi cela vydrata,a podla mna sa to neoplati opravovat,ak chces tak radsej nove!!!Inak demontaz,rozobratie,a nasledne zmontovanie ti pohlti obrovske mnozstvo nervov a síl!!!!Samotna demontaz je dost blbá...Inak ak to rozoberieš tak sa ti to cele rozsype,preto ze to je uz dolamane!Musis vsetko demontovat z kasne az po sedacky!!!Inak vyrobca strešneho je WEBASTO!!!Diely sa daju zohnat v Mercedesy!!!!Príjemnú zábavu!xi
950335
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.12.2011 13:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 950335 »

Zalezi aka je to strecha,nedavno som opravoval tu lamelovu a cela reparacna sada stala v MB 300e
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

labrador .. zisti si najprv co tam mas dolamane a aky diel by bolo treba vymenit. Potom si ho mozes aj online objednat z mbgtc.de
Treba vsak sondovat ci tam tie diely maju a tak. Inak osobn by som mozno zabehol do Rakuska sa popytat do MB mnoho krat su tam ochotnejsi a aj lacnejsi.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných