Mercedes A 170D 1998 - hučiaca prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Mercedes A 170D 1998 - hučiaca prevodovka

Príspevok od používateľa piero123 »

Odbornici neviete mi nahodou pomoct?Kupil som acko a huci tam prevodovka.Oplati sa ju otvorit a vymenit lozisko alebo mam zhanat hned novu prevodovku?Dik za radu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prepáš úprimnosť,ale ....úplne hlúpa otázka.Áno vymeň ložisko,inak ho môžno budeš meniť aj v tej "novej".
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

...jasne, že vymenit ložisko ak nie viac.......počitaj že jedno stoji od 50-,eur......max. by si mal menit do 8 ložisk ked už je to dole tak všetky preventivne.....čiže do 1000,eur by si sa mal zmestit....aj spracou
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zmestí sa aj do polovice zo všetkými,odchádza jedno axiálno radiálne,je síce zo všetkých najdrahsie ale aj tak smiešny peniaz
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero123 »

Co to je smiesny peniaz???Pre niekoho 20eur a pre niekoho 200eur.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Všetko si žiada svoje, MB-A má iné servisné nároky než Š-120.
Tu zrejme nejde o to, koľko je pre koho málo alebo veľa.
To bolo myslené najskôr tak, že je to smiešny peniaz voči cene novej, resp. zaručene dobrej prevodovky, alebo voči tomu keď pri zanedbaní problému ostaneš visieť na ceste niekde v Taliansku.
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero123 »

Bolo tym myslene zenapr.zvecsa odchadza prve lozisko,da sa kupit v lidli oddelenie kvetin,alebo len original,alebo sa pasuje aj bezne lozisko ktore sa da kupit v predajni Ina Skalica,alebo sa da zohnat v orakore!Takto si to asi predstavujem ja a dalsie desiatky prispievatelov.Nechapem naco odpovedaju na prosbu o pomoc co odpisu napr.naco si si kupil acko ked tam odchadzaju prevodovky,stoji to asi 1000eur pocul som od znameho.Ked neviem drzim hubu!Ak mam znalosti a pomozem tak som clovek z velkym č.Len tolko .Dakujem za radu vsetkym.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných