Merac hrubky laku - BA a okolie

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Merac hrubky laku - BA a okolie

Príspevok od používateľa ladodgers »

Zdravim,

ma tu niekto, prip. vie mi niekto odporucit niekoho, kto ma spolalivy merac hrubky laku?

Chcem len nieco premerat a kvoli tomu novy kupovat nebudem...
LS600h
XC90
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Zašiel by som do ktoréhokoľvek autobazáru,myslím že skoro všade ho majú...
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Tiez som si myslel, ale vraj len ked chcem predat auto, alebo v druhom pozicanie na 10 minut za 25eur

Dalej som uz neskusal radsej :40bd:
LS600h
XC90
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Čo sme to za ľudia...???
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Nie ľudia - h.o.v.a.d.á...;-).
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Za požičanie na 10min 25 eur...???Určite toto auto nebude posledné ktoré kupuješ,dal by som tých cca 80 eur za nový a máš pokoj.
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Mam doma,poziciam bezplatne ak je to moc vazne...Ale vratit...napis mi
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

keby si aj vypýtal povedzme zálohu 50€ a požičanie 10€, ale nie pre boha na 10min. :::
Polykarp
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 30.12.2010 21:47
Bydlisko: TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Polykarp »

....na kolobezke alebo biku to asi merat nebudes , ak si tam prisiel na jednom z toho co mas pod ciarou , neviem , ci aj tych 25,- je malo...sorry.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Aj keby prišiel s Maybachom s vodičom, tak čo? Treba ho zdrať z kože, lebo je "za vodou" ? Keby prišiel na 120 MBčke, tak by si mu ho požičal zadarmo? Alebo by si mu ho daroval - nech chudák má aspoň trošku radosti v živote? :::
Ľudia, čo niečo vlastnia; čo majú viac, ako ostatní, majú viac preto, lebo nerozhadzujú peniaze nerozvážne. Tupá závistlivá slovač - teraz to vidím na vlastné oči - som v medzinárodnom prostredí, kde spolu žije po kope mnoho národov, ktorí musia spolupracovať a vychádzať dobre. A vieš, že kto vyrába najviac konfliktov? A okráda a ojeklamuje najviac? Uhádol si. A hlavne samých seba. To sme my... :trunk:
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Raven.. Myslis trebars takeho Sirokych Ďuriho? :) Velmi setrny chlapec, to treba uznat... :)

Pre zadavatela: daj si do gugľa "merac hrubky laku cena" a v tretom odkaze z hora mas prehlad jak sa patri... Co z toho je pouzitelne ti povedia znalejsi, ale nutno povedat, ze za 25e sa tam da kupit... :/
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

bandit
Nie - myslel som ľudí, ktorí nemajú a nemali tatka v štb, sis, vos a podobných organizáciách. Ktorí nerozkradli pod rúškom privatizácie všetko, čo naši dedovia vybudovali.
Takých tých ľudí, čo zarobili peniaze čestne, trebárs tak, že pracovali v zahraničí a fungovali odlúčení od rodiny. Zarobili pekné peniaze, vrátili sa a teraz majú. A hlúpy slovák bude vysedávať v krčme, nadávať na systém a bude ho ohovárať a závidieť mu...;-)
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ved ja chapem. Presne za toto som sa s jednym nedavno povadil.. Ze sak mas dom a podnikas a mas sa... Somar! Ked som ja chodil zo stavby o pol noci na byt, tak on sedel na balkone a hulil jednu od druhej... To ze som na nohach denne od 6tej do pol noci, to tiez nevidi ale hlavne, ze hubu si pustit na spacir vie... :/ Nemam rad takychto "ludi"...
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Tak sme dvaja...;-).
Takí ľudia, akých popisujeme - to je svk diagnóza...:)
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

raven čo ho tak poznáš keď ho obhajuješ?
a už prosím prestante s tými otrepanými frázami ako kto dre a ten druhý mu závidí a pod. tak je to už obohrané že je my z toho na grc.

aj keby ste robili v p..i tak nebudete za vodou, to je len vaša vysnená ideológia ale realita je inde.pretože aj keď dobre zarobíš tak tam musíš žiť a nebudeš sa mať lepšie ako ich občan v ich krajine, že prídeš sem po x rokoch (8-12-tich a nie 2-och)a máš niečo viac ako ostatný..... na maj veď si si to zarobil,neviem prečo by ti to mal niekto závidieť. ale za vodou bude možno 1% tých čo tam boli a to som aj prehnal.
všetko ostatné sú zlodeji a klamári!!!

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných