Megane - imobilizer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Megane - imobilizer

Príspevok od používateľa thema870 »

Moj znamy ma taky problem : Renault Megane 1.4e rv.1996.. Stale sa blokuje imobilizer. Potrebuje ho nejako vyradit. Neviete ako nato?? "ktory kablik treba stryhnut"
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nepomôže strihnúť žiadny káblik,teda ak sa bavíme o továrenskom immo.Ide to riešiť jednorazovo vložením vygenerovaného kódu,ale vypnutím klúča jeho funkcia končí.Je to iba jednorazová pomoc.Myslím že tieto veci riešiť na verejnom fóre je velmi nekorekné pre ostatných majitelov Meganov.Riešení problému je viac ale v štáte kde je kradnutie takmer vecou povinnou takéto rady by nemali zaznieť.Choď za dobrým elektrikárom a bude to medzi vami dvoma.
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

kto by kradol RENAULT :d :D ......nie ale tak musi sa to nejako dat odpojit...v servise mi to robili na Lancii a stalo to 7000sk takze dost.... takze tomu panovy co ma megana chcem pomoct bez toho aby musel platit take peniaze
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

odkial je ten pan<?
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

HUMENNE
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

viem to spravit,staci mi v podstate k tomu len pocitac motora. lenze humenne je dost daleko,takze sa to da riesit asi len cez postu. v pripade zaujmu napis na koldo@zoznam.sk
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

koldo napísal:viem to spravit,staci mi v podstate k tomu len pocitac motora. lenze humenne je dost daleko,takze sa to da riesit asi len cez postu. v pripade zaujmu napis na koldo@zoznam.sk
A vieš kto Ťi ten počítač pošla a ako s ním naloží ?! Lebo on pôjde v každom Megane,dávaš niekomu koho nepoznáš klúč k lopnutiu hociktorého.Snáď vieš čo robíš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných