MB Vaneo 1.7 cdi - rodinne auto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaster-83
Príspevky: 1446
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

MB Vaneo 1.7 cdi - rodinne auto

Príspevok od používateľa jaster-83 »

chcem kupit vaneo 1.7 cdi a pouzivat ho ako rodinne auto (L-kove A-cko sa mi zda male), len sa mi zda az moc dodavkoidne. Ma niekto s tymto autom skusenosti? co konfort cestovania - hlavne v zadu, mozne zavady, na co si dat pozor, proste nazory na toto auto

dik
maon1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2008 14:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Vaneo

Príspevok od používateľa maon1 »

Zdar,máme Vaneo 2,5 roka,1,7 cdi,je to super auto,s tým pohodlím,resp.komfortom vzadu....no,nie je to limuzína,je trocha rvrdšie,ale nahrádza to užitkovost,priestor,a myslím,že aj spolahlivost.Zatial okrem bežnej údržby a spotrebáku nič vážne,aj ked zo zaciatku blbol automat,ale výmeny oleja to urobili. Asi by som ho kúpil zasa,ale asi manual.Spotreba je okolo 7 l,žiadny trhač asfaltu,ale 160 ide v pohode,dávam aditív leto,zima,.....neviem čo by Ta zaujímalo.....ak trafíš dobrý kus,chod do toho,ja som ho bral s leasingovky,malo 165 000 km,teda je predpoklad,že nikto nič nestáčal,ale ked som pozeral tie autá u nás,tak s menej km boli zodraté,ako keby mali 500.000 km.tot asi vsio
zofre78
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 13.09.2007 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zofre78 »

nazdar, minule sme nieco zakaznikovi nakladali do vanea, pozriem na tacho a 430 000 slabych tusim, tak sme zacali debatu ze co a ako..ze po servise ktory bol zadarmo par km na to odisli trysky. V Mercedese strasna palka ale kupil nejaky repas za dvadsat starych slovenskych a odvtedy nic. Iba nafta, olej, brzdy, tlmice a dalsi spotrebak..vela zdaru
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných