Mazda CX-3 - nove autoradio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Noobiq
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2017 10:17
Zdieľať na Facebook

Mazda CX-3 - nove autoradio

Príspevok od používateľa Noobiq »

zdravim.. chcel by som vymenit tovarenske radio za niečo lepšie, hlavne aby malo BT.
Brat sa bol pýtat niekde v mazda predajni, niečo mu poradili, ale v popise daného rádia nebolo nič o kompatibilite pre toto auto.
niečo sa mi podarilo vygoogliť, ale cenovka bolo okolo 500eur, čo je trošku dosť vela.

vedel by mi teda niekto poradiť konkrétne rádio?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Možno by trošicka pomohol rok výroby a stupeň výbavy.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Aliexpress ...

:4012:


Btw, čo vedie človeka k tomu, aby si kúpil cx3?
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

po prečítaní tvojej rady sa ani nedivím otázke ktorú si položil. :d :D
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - ako niekto si kupuje nové alebo skoro nové auto a potom ide dodatočne riešiť radio?? Nuž povedzme že dobre, ale potom ešte aj rozmýšla nad cenou. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

YxoYpsilono napísal:Aliexpress ...

:4012:


Btw, čo vedie človeka k tomu, aby si kúpil cx3?
ten Ali bude tiez okolo 400€ a nedaj boze mu to chytia colnici.... to si este pripati dan a vybavovacky....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Noobiq
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2017 10:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Noobiq »

Atlas napísal:Možno by trošicka pomohol rok výroby a stupeň výbavy.
jaj ano, sorry.. Ročník 2017, základná výbava
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Mna skor zaraza, ze to auto nema BT, tomu sa mi nechce verit.
Hovoria, ze mazda nie lacna, aj koli slusnej vybave v zaklade, tak neviem, co tam on ma za radio. Ved BT je akosi standardom uz dlhsie aj v nizsich triedach.
A co sa tyka dakej dorabky, tak tam cestou vymeny, za nejake ine autoradio moznost nevidim, nakolko ten system je implementovany troska hlbsie, nez len o dakom prehravani CD a radia.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco13 napísal:Hjundai - ako niekto si kupuje nové alebo skoro nové auto a potom ide dodatočne riešiť radio?? Nuž povedzme že dobre, ale potom ešte aj rozmýšla nad cenou. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
- vieš mňa rádio v aute zaujíma len či hra alebo nehrá. Čiže kľudne tesla z roku nula. Mna vždy zaujímalo ako to jazdí nie ci to má bluetooth ci iné kraviny.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Presne tak bol myslený aj moj príspevok, s tým dodatkom, že zadávatel mal myslieť na svoje priority pred kúpou.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Čo keď už kúpil auto jazdené? A výbavu vyklikol predošlý majiteľ?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker - tým skôr, ty by si si kúpil auto na ktorom ti niečo nepasuje?? Ak ide po cene tak je darmo vyplakávať a ak vie čo chce tak si najde presne taký voz čo potrebuje.
Ja som nedávno kupoval voz pre manželku - to bola tortúra jak za trest, prešiel som viac ako 50 aut v polovici aj sedela :40bd: :40bd: a vyberalo sa a vyberalo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Jáj, sedemnásť bolestivá panenka mária, auto pre zenu?! Sisa zbláznil?! Nech si vyberie sama,už nikdy, nikdy nikdy v živote kupovať auto pre alebo so ženou!!!!
Posledné čo mi zhabala bolo mlko, andika si prdel vozila v Ačku, celé v cukrrriiičkovom stave, tz začalo niečo jemnulinko šušťať už bolo, poy.eb si tvoj mercedes, tak som vyškrabal kamienok zo strmeňa brzdového kotúča a bol kľud.
Kúpil som si však mlko, a načo ti bude?,a načo hento, načo toto, dcére sa pokazil vw beeatle ten bol v garáží na jame,dcéra si požičala mamine áčko, a stará si zobrala mlko,lebo ho práve teraz potrebuje a mne zostal pickup.
Takže ja žene auto nekúpim ,ešte takého svätého nepokrstili aby ma k tomu donútil, a ja som tvor nenáročný, takže takéto bolesti s vybavením vehikla nemám. :4012:
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

oco13 napísal:Presne tak bol myslený aj moj príspevok, s tým dodatkom, že zadávatel mal myslieť na svoje priority pred kúpou.
Zadavatel mal mysliet, oco mysliet nemusi, moze strielat gulometom okolo seba ako sa mu chce.
Dovolim si zaglosovat, co je dovolene volom, nieje dovolene bohom :d :D
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aristoteles - ono je to dané mojim prístupom k autám. Auto má mať motor kolesa a šaltrpáku - všetko ostatné sú zbytočnosti, ktoré si ludia vymýšlajú z pohodlnosti a lenivosti. Takže ano ja pri kúpe auta myslieť nemusím, lebo mi je celkom jedno čo tam bude alebo nebude. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní