Mazda 6 - vŕzgajúci interiér

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kiko212
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 24.08.2014 11:13
Zdieľať na Facebook

Mazda 6 - vŕzgajúci interiér

Príspevok od používateľa kiko212 »

Dobrý deň. Kúpil som si Mazdu 6 rok výroby 2008 a najazdené ma 216822 kilometrov. Zdá sa mi, že keď idem po rozbitej ceste alebo sú na ceste dáke nerovnosti tak vo vnútri auta ako keby vŕzgali dáke plasty a počujem to aj z viac miest. Viete mi poradiť niečo (možno tam treba dotiahnuť nejaké šróby) na sedačkách napríklad alebo neviem na čom aby to bolo všetko pevné a nevydávalo žiadne nežiadúce zvuky. Ja sa v autách vôbec nevyznám, tak ani neviem či to je normálne alebo nie, ale za tú dobu čo to auto jazdí sa to mohlo nejako uvolniť tie skrutky :3c90: :28b7:
kostlivec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 30.10.2009 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostlivec »

Ahoj no môže to byť spôsobené slnkom ak to predchádzajúci majiteľ garážoval pod holým nebom,tie plasty dostanú zabrať,a môže to byť aj rokom výroby,totiž to do roku 2000 sa to na zahraničných autách nestávalo,iba keď mali dvadsať a viac rokou,je to hlavne o kvantite dnešných nových aut,tot môj názor :-\
kiko212
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 24.08.2014 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiko212 »

takže sa mi to už nepodarí nijako opraviť ? Nedá sa to aspoň skúsiť ? :41c2:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

asi myslis tu novsiu (nie 2002-2008) lebo tie novsie naozaj vrzgaju a dokonca aj "klopkaju" sedadla
ak si ochotny investovat aspon 300 eur, daj vediet spravou

od 300 do 1.500 EUR vieme vytlmit auto podla zelania zakaznika, pricom sa odstrania vsetky vrzgania, aj povodna hudba v aute je zrazu ako od renomovanej firmy a hluk sa velmi vyrazne znizi.
Rozobera sa samozrejme vsetko co si zakaznik zela (a zaplati) od dvernych tapacirov po totalne vypratanie interieru akoby prislo auto z lakovne vratane stropu, kufra...
najvacsi muzikanti si nechaju upravit aj hluk od pneumatik, lebo ich zrazu pocut :-)
to sa riesi demontazou podblatnikov a vytlmenia aj tam.
praca na 1 - 5 prac. dni.
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

Mne to vrzgalo na palubovke a medzi str.panelom. Nastrihal som 1/2cm penu a natlačil do medzier a pomohlo.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Typické pre japonské autá :-( neviem síce jak je na tom honda. Možno tá by to vedela zachrániť u Tých japoncov, ale ..... no neviem. Teraz vrzgajú aj BMW X5 najnovšie ročníky. Takže ekovýroba robí svoje :-)
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Aj mne to robí na Nissane nechce sa mi do toho púšťať radšej pustím rádio a už to nepočujem. Predtým na lacnejšom aute to nerobilo a teraz na drahšom to robí. :angr:
1tomas1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 11.06.2007 20:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1tomas1 »

tieto mazdy vrzgaju hlavne preto, ze to uz niekto rozoberal, neviem preco ale auta z talianska maju porypany komplet cely interier aj vratane stropnice. co stym ty taliani robia?!?!
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných