Mazda 6 2.0 MZR-CD 105 kw - stav paliva

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1tomas1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 11.06.2007 20:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1tomas1 »

taketo caste tankovanie ma za nasledok zrazanie sa vody v nadrzi :2f93:
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

aj mne sa stane ze natankujem aj za 10 eur pokial mam dojazd pod 200km ale tankujem len v tom pripade ked nepoznam pumpu pretoze neverim sk pumpam a hlavne nie sukromnym , pokial tankujem na znamej pumpe tak stale len do plna a to mam 77 L nadrz aj z hrdlom ,,, je mozne ze aj niektory to robia tak isto , niesom lenivi aby som si znova zastal a dotankoval do plna
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Tiež nechápem to tankovanie :-(

Keď raz za 2 týždne vyjazdím celú nádrž, tak ju jednoducho vyjazdím. Ak raz dám za 2 týždne 60 €, tak či ich dám naraz alebo po 6-krát mi nejako uniká zmysel :-(

Veľa aút na predaj je sfotených tak, že im svieti kontrolka nádrže. Pri dnešných CR diesel-och, je lepšie toto svetielko nenechávať rozsvietiť, alebo ak áno. Tak hneď ísť tankovať. Potom odchádzajú čerpadlá a neviem čo všetko. Lebo furt človek tam má len kus nafty a bordel z celej nádrže :-(
1tomas1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 11.06.2007 20:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1tomas1 »

pri rezerve nejde o ten bordel, ale o teplotu nafty
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

je to usmevne, takyto problem , :40bd: , ale kolik lidi, tolik chuti. Niektore moje auta maju takmer sto litrovu nadrz, tak neviem, co by som tam s 10-20 eurovkou robil. Ale mozno by som chcel mat tolko volneho casu a vysedavat na kavicke na pumpach a mozno by som nemal vysoky tlak. A ani neviem kolko co zerie, hlavne, ze to spolahlivo jazdi. Ved si to prejazdim sam, alebo rodina.
Ked natankujes, palubak prerata hladinu podla poslednej priemerky na dojazd. A ked sa pohnes a ides niekde dalej, tak preratava podla km , rychlosti a hladiny a preto zrazu akoby si presiel kilometre zadarmo a zvysil sa ti dojazd. A druha vec je, ze ako strasne pomaly klesa priemerna dlhodoba spotreba.

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných