Mazda 2 - rada pri kupe

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Pri troche šťastia bude aj ten sused čo je bez internetu spokojný nakoľko zvyk je železná košeľa a embéčky sa v rodine kupovali od nepamäti...A kedže všetko je o kompromise tak aj to auto nekúpim si škaredé čo sa mi nepozdáva tvarom a dizajnom len preto že má podľa väčšiny super spoľahlivý motor . Ale nekúpim si ani niečo čo je fakt prúserové len preto že sa mi to páči...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... stále sa tu dookola rozoberá strata hodnoty. Pre niekoho to nemá význam. Keď na to má nerieši následný predaj.... keď chce auto na 10 rokov strata hodnoty ho nemusí trápiť... auto je spotrebná vec, síca drahá ale spotrebná... Výhody má nové aj jazdenka. Nevýhody má nové aj jazdenka. Ako píše Laco, položím na papier fakty, svoje peniaze a rozhodnem sa.
Strata hodnoty- máme malé platy, na zahraničných forach som toto nikdy nevidel, nečítal. Nikto také veci nerieši. Tam ich zaujíma pomer cena / čo dostanem. Následný predaj to fakt nie.
misob77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.05.2010 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misob77 »

Btw., preco dvojka az za 14tisic? Aj za necelych 12 vyzera fajn... teda mne by stacila :)
http://www.mazdaihned.sk/i9kpf0q6/car.xhtml

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných